Dinamo Bukurešť - FC Voluntari

Psi se podruhé během čtyř dnů setkávají s těmi z FC Voluntari. Po vítězství v zápase Ligového poháru se nyní Dinamo musí ve čtvrté fázi domácího šampionátu střetnout s FC Voluntari. Studenti Ioana Andoneho procházejí velmi dobrým obdobím a podařilo se jim nasbírat nejméně 7 bodů ve 3 fázích. V těchto prvních zápasech šampionátu dokázalo Dinamo porazit Astru Giurgiu se skóre 4-1 a ACS Poli Timişoara se skóre 2-1. Dalším zápasem byla remíza na hřišti CFR. Přímý zápas proti velkému rivalovi Steaua Bucuresti se blíží a Dinamo se v tomto období potřebuje držet co nejblíže týmu vedeném Laurentiu Reghecampfem. Pokud bychom se měli podívat na loňské výsledky, Dinamo by nemělo mít velké problémy. V sezóně 2015-2016 psi porazili tým Voluntari 3:1 a 3:0.

 

Situace je však nyní velmi odlišná. Pokud vás výsledky zaznamenané Dobrovolníky v interní soutěži nepřesvědčily, tak vám alespoň setkání v Poháru muselo dát najevo, že to není tým k ignorování. To ale na výpočtech Dinama vůbec nic nemění. Psi stále potřebují všechny 3 body, aby se ujistili, že jsou maximálně dva body od Steauy před velkým rumunským derby.

 

Jak už jsem řekl, tým Voluntari jede přes velmi dobré období. Nebyl to nejšťastnější začátek šampionátu, když je porazil Viitorul Constanta, ale v následujících zápasech měli mnohem lepší výsledky, když dokázali vstřelit 4 góly jak v bráně Concordia, tak v bráně FC Botosani. Tým Dina Todorana tak skončil s nejvíce vstřelenými brankami v 1. lize, ale také s nejlepším gólovým rozdílem, v tomto ohledu se vyrovnal Steaua Bucuresti a CSMS Iasi. Zatím jediným opravdu dobrým soupeřem bylo Dinamo a i přes porážku byl vývoj relativně dobrý.

 

Sázení na Dinamo - FC Voluntari

 

Naštěstí pro Dinamo se zdá, že Ioan Andone má k dispozici kompletní dávku. Nikdo není suspendován ani zraněn, což dále nutí trenéra k pozitivnímu výsledku. Dinamo utrpělo z posledních 11 domácích zápasů jedinou porážku. Navíc tým ze Stefan cel Mare vždy vyhrál proti těm z Voluntari, takže má před zápasem mentální výhodu. Pokud vsadíte na vítězství bílo-červených, získáte kurz 1 444 na Sportingbet.