Dinamo Bukurešť – FCSB, rumunské derby o titul

Pokud v posledních letech mohlo Dinamo jen zmást FCSB ve prospěch jiných soupeřů, tady jsme v době, kterou fanoušci Dinama očekávají mnoho let, červení psi mají šanci vyhrát šampionát. Vítězství hostitelů by je přivedlo ke 2 bodům FCSB a Viitorul, kteří mají stejný počet bodů - 38. Dinamo by mohlo být v ještě lepší situaci, kdyby dokázalo vyhrát v Craiově, ale nevysvětlitelným způsobem. v prodloužení, vzhledem k tomu, že měl navíc muže, a hra skončila remízou.

Dinamo má dnes pouze možnost vítězství a to mě nutí věřit, že na útočnou kartu bude hrát trenér Cosmin Contra a v ofenzivě pravděpodobně znovu uvidíme jak Rivaldinha, tak Adama Němce. Fanoušci Dinama ohlásili svou přítomnost ve značném počtu, aby podpořili své oblíbence a dovedli je k dlouho očekávanému vítězství. FCSB je také v dobré formě a studenti Contra budou muset v tomto zápase překonat sami sebe, aby udělali dobrý zápas a vyhráli.

Poslední zápasy mezi těmito dvěma byly velmi velkolepé, Dinamo vyhrálo 3x: 2 výsledky 3-1 a jeden 4-1, ale nezapomínejme, že v barážovém kole vyhrál FCSB 2-1. Dnes jsem vsadil na fotbalovou show, zběsilý zápas, o kterém si myslím, že bude mít zase hodně gólů.

Tip: Více než 2,5 gólu @ 2,14 Unibet