Dinamo Bukurešť – HC Dobrogea Sud Constanta, derby v Bison League

Dinamo Bukurešť má šanci rozhodnout v pořadí a zajistit si 99 % titulu mistra v základní části v tomto zápase s rivalem z HC Dobrogea Sud Constanta, který se odehraje v aréně ze Soseaua Stefan cel Mare. || | 529 == =
 

58b80889a2418_1488455817.jpg

S 16 výhrami, 1 remízou a jednou porážkou v této sezóně je Dinamo autoritářským lídrem v tabulce a zdaleka hlavním favoritem na zisk nového titulu. Hodnota týmu, který trénuje jeden z nejlepších rumunských trenérů - Eliodor Voica, ale i zběsilá veřejnost, která je podporuje na vlastním hřišti a nejen to, dělá z Dinama skutečný tým, který může naši zemi znovu reprezentovat v Lize mistrů a může dosáhnout mnohem lepších výkonů než v aktuální sezóně.

Na druhou stranu HC Dobrogea Sud je nově založený tým, složený z několika bývalých hráčů HCM Constanta, bývalého týmu u moře, který před pár lety dominoval rumunské házené, ale také několika velmi dobrých cizinců. Bohužel tým, který trénuje Djordje Cirkovič, má zásadu, se kterou naprosto nesouhlasím, že používá mladé hráče, které má ve skupině, velmi málo, přestože mají velký potenciál a jsou velmi talentovaní. Hráči jako Ionut Nistor, krajní pravice a bývalý kapitán mládežnické reprezentace nebo dokonce levý křídelník Alexandru Bologa jsou využíváni příliš málo a v takových podmínkách nemohou postupovat.

Dobrogea je však jediným týmem, který v této sezóně porazil Dinamo, využil příznivé situace, protože psi měli pár dní od tohoto zápasu důležitý zápas v Lize mistrů a nehráli v plném nasazení, Eliodor Voica dokonce šetřil některé z titulků. Tentokrát to bude úplně jinak a hráči Dinama udělají vše, co je v jejich silách, aby se pomstili a tento zápas vyhráli.

S 8 vítězstvími v řadě v šampionátu je Dinamo týmem ve velmi dobré formě, má vysokou morálku a dnes je jednoznačně favoritem. Na druhou stranu se věci mají docela jinak. Dobrogea nevyhrála 3 etapy, během kterých prohrála 2 zápasy, oba venku, 31:27 v Odorhei a 25:24 v Calarasi, doma remizovala s Vaslui v poslední fázi 24:24. Dinamo je známé svým velmi dobrým útokem, má suverénně nejlepší devítimetrovou lajnu v čele s Íráncem Sajadem Estekim, který ve své první sezóně v Lize mistrů všechny zaujal. S největší pravděpodobností vyhrají domácí a vsadím se, že vstřelí minimálně 32 gólů.

Tip: Dinamo Více než 31,5 gólu @ 1,71 Unibet