Dinamo - FCSB: sázkové kurzy a statistiky

Nejatraktivnější zápas 23. kola Rumunský šampionát by mohl být pouze ten mezi Dinamem Bukurešť a FCSB Football Club. „Rumunské derby“ se bude hrát v neděli 30. ledna 2022 na stadionu „Dinamo“ na Ştefan cel Mare Road. Zápas začne ve 20:00 a bude jej řídit Ovidiu Haţegan z Aradu.

Dinamo posílilo o 11 nových hráčů

Dinamo Bukurešť se pokusí neprohrát derby s FCSB. Tým, který trénuje Flavius ​​​​Stoican, začal v novém roce porážkou 2:1 v Piteşti s FC Argeş (Alexandru Işfan 51, Ionuţ Andrei Şerban 69 penalt - Mirko Ivanovski 86). Během zimní přestávky přišlo 11 nových hráčů, takže tým zatím nemá vztah. Mít homogenní první jedenáctku chvíli trvá, ale "bílo-červení" jsou na sestupovém místě a potřebují body. Defenzivu budou tvořit Buleică, Patriche, Jovanović, Tomozei a na závěr v brance nastoupí Răuță a J. Rodríguez a Cristiano Figueiredo. "Rudí psi" mají v 1. lize nejslabší obranu, ve 22 etapách inkasovali 45 branek. Dinamo inkasovalo alespoň jeden gól v 9 z 11 domácích zápasů v základní části. Nejlepšími střelci týmu jsou Gabriel Torje (4 góly), Mirko Ivanosvski (2 góly), Cătălin Carp (1 gól) a Andreas Mihaiu (1 gól).

Pravděpodobný tým Dinamo (4-2-3- 1) : Cristiano - Buleică, Patriche, Jovanović, Tomozei - Răuță, J. Rodríguez - Torje, C. Matei, Bordușanu - Ivanovski. Trenér: Flavius ​​​​Stoican.

Flavius Stoican: "Ne aşteaptă un meci interesant, un meci aşteptat de foarte mulţi oameni de fotbal. Sper să facem într-adevăr un joc bun, să ne ridicăm la nivelul jocului aşteptat de toţi suporterii. Nu ne va fi uşor, dar poate mai mare va fi bucuria dacă vom reuşi. Nu vreau să căutăm scuze, că suntem o echipă formată pe data de 5 ianuarie când ne-am întâlnit. Sunt 24 de zile şi preocuparea mea este ca în aceste 24 de zile să încercăm să ne ridicăm la nivelul celor de la FCSB, o echipă cu jucătorul foarte talentaţi, cotaţi la sume foarte mari, cu jucători tehnici, cu jucători buni. Vom vedea mâine dacă o echipă formată în 24 de zile, cu unii care au venit acum două zile sau cinci zile, se poate ridica la nivelul celor de la FCSB. Eu cred că da. Dar rămâne de văzut, să nu fie doar vorbe. Deci asta vreau să văd, dacă o echipă formată în 24 de zile poate să învingă FCSB, o echipă cu jucători foarte talentaţi ".

FCSB vyhrál 1 bod s CFR Cluj

Fotbalový klub FCSB potřeboval vítězství v zápase z domova s lídra CFR Cluj, protože ho od něj dělilo 10 bodů, ale dokázal pouze remizovat 3-3 (Octavian Popescu 24, Valentin Gheorghe 71, Iulian Cristea 90 + 3 - Gabriel Debeljuh 36, 40, Alexandru Chipciu 77). Obrana byla velmi zranitelná, slabým článkem byl George Miron, ale počítala i absence po křídlech držitelů Valentina Cretu a Rista Radunoviće, kteří byli suspendováni. Na hřišti navíc figurovali Florin Tănase a Claudiu Keșerü, takže to bylo nakonec dobře a 1 bod. Následovat bude zápas s Dinamem, který se bude hrát na děsném trávníku, ale který musí FCSB vyhrát, protože v play-off se body budou poloviční. "Červeno-modrí" mají stále nejlepší útok v 1. lize, když ve 22 etapách nastříleli 41 branek. Nejlepšími střelci týmu jsou Florin Tănase (9 gólů), Octavian Popescu (5 gólů) a Ianis Stoica (5 gólů).

Pravděpodobný FCSB (4-3-3): A Vlad - V. Creţu, Paulo Vinícius, I. Cristea, Radunović - Olaru, Oaidă, Oct. Popescu - Cordea, Fl. Tănase, Fl. Coman. Trenér: Anton Petrea.

Anton Petrea: " Z mého pohledu nás čeká těžká hra pohled. "Za prvé si myslím, že je to derby, budou i nadále, bez ohledu na jejich aktuální postavení v tabulce. Je to super motivovaný tým, který chce bojovat, aby se vyhnul sestupu, Hra se vyznačuje drsnou hrou a mnoho fyzických výzev na mokrém hřišti." Je to všechno o našem přístupu, způsobu, jakým jdeme na hřišti. Každý říká, že Dinamo má slabý tým a tyto věci nám mohou dát trochu lehkosti. Jsem přesvědčen, že v době budou mít velkou motivaci a budou chtít vyhrát.“ pozice v žebříčku mohou být nejnevyrovnanějším derby za poslední roky, ale v takové hře nezáleží na umístění d v žebříčku ".

Dinamo - FCSB - informace a statistiky

  • Tým, který trénuje Flavius ​​​​Stoican, má nejvíce porážek v Liga 1 | || 688 , 16 în 22 de etape
  • „Bílo-červení“ mají nejslabší obranu v 1. lize a vstřelili 45 gólů ve 22 fázích
  • „Červení psi“ jsou po 22 etapách odehraných v základní části na sestupovém místě
  • FCDB má v domácích zápasech 3 výhry, 3 remízy a 5 porážek
  • Příští zápas se hraje 7. února 2022 venku s FC Botoșani
  • Tým vedený Antonem Petreou má za posledních 15 etap 12 výher a 3 remízy
  • "Červená- blues" mají nejlepší útok v 1. lize a vstřelili 41 gólů ve 22 fázích
  • „Fecesebiştii“ jsou 10 bodů od vedoucího týmu CFR Cluj v 1. lize vzdáleni 10 bodů
  • Bývalá Steaua má 5 výher, 4 remízy a 2 porážky ve venkovních zápasech
  • Příští zápas sehrajeme 6. února 2022 doma s FC U Craiova 1948

Dinamo - FCSB - tipy na sázky

Dinamo a FCSB se jednou za rok utkají tváří v tvář 150. Liga 1, a i když mají různé cíle, stále zůstává „věčným derby“ rumunského fotbalu. "Bílo-červení" dosud získali 49 vítězství, "červeno-modrí" 46krát a dalších 54 zápasů skončilo nerozhodně. Kvůli pandemii se prodalo jen 5000 vstupenek, a tak se „rumunské derby“ bude hrát v ponuré atmosféře, na starém stadionu a na velmi špatném trávníku. V tomto kole 12. září 2021 FCSB pokořil Dinamo 6:0 (Claudiu Keşerü 26, Octavian Popescu 43, Paulo Vinícius 45 + 2, Andrei Cordea 45 + 7 penalt, Valentin Gheorghe 54, Ricardo Grigore vlastní gól) 67. Domácí nemohou počítat se zraněnými Mihai Eșanu, Andrei Radu, Cătălin Carp a Andreas Mihaiu, ale ani s Plamenem Ilievem a Stelianem Filipem, kteří už nevstupují do očí technika Flavia Stoicana. Ionuţ Panţâru, Alexandru Musi a Ianis Stoica nemohou své hosty využít kvůli zdravotním problémům, zatímco Ovidiu Popescu a Adrian Șut jsou suspendováni se 4 žlutými kartami. FCSB má hodnotnější hráče, kteří spolu hrají už dlouho a mají vysoké a vyplácené platy, zatímco Dinamo se zase organizuje a žije ze dne na den z peněz z televizních práv a fanoušků. Závěrem si vsadím na vítězství FCSB a na to, že v zápase padnou minimálně 3 góly