Dmitrij Tursunov – Gilles Muller

Dmitrij Tursunov a Gilles Muller se tři roky nesetkali. Oba se pomalu blíží ke konci kariéry, ale zápas v Torontu slibuje hodně zajímavý zápas.|statistiky, uvidíme, že se mu ani jednou nepodařilo vyhrát zápas proti Tursunovu. Konkrétně Rus zvítězil v každém ze 3 zápasů, které hrál proti lucemburskému hráči. || English: King James Version (1) ATP. A to v podmínkách, ve kterých byla v roce 2006 na 20. místě světového žebříčku. Hlavním důvodem, proč Tursunov tak výrazně klesl, je mnohá zranění, která v průběhu času utrpěl a která mu od roku 2012 neumožnila získat další titul.

 

Casele de pariuri il vad favorit pe Gilles Muller, insa daca ne uitam pe statistici, vom observa ca acesta nu a reusit sa castige un meci impotriva lui Tursunov niciodata. Mai exact, rusul s-a impus in fiecare dintre cele 3 partide pe care le-a disputat in fata jucatorului din Luxemburg.

 

Insa Tursunov nu se afla acum decat pe locul 426 in clasamentul ATP. Asta in conditiile in care, in anul 2006, s-a situat pe locul 20 in lume. Principalul cauza pentru care Tursunov a scazut atat de mult este reprezentata de numeroasele accidentari pe care el le-a suferit pe parcursul timpului si care nu i-au permis sa mai castige un titlu din 2012.

 

Na druhou stranu Muller , světová 36. hráčka dokázala v roce 2014 vyhrát turnaj Challenger a od té doby má za sebou řadu zajímavých výkonů. Rok 2015 nebyl pro lucemburského hráče výjimečný, ale v roce 2016 zvládl několik velmi dobrých zápasů. Dostal se do semifinále jak v Sydney, tak v Sofii a Nottinghamu a poté šel do 's-Hertogenbosch a Newport až do finále. || Čeština: 542

 

Pariere

 

Muller je skutečně ten pravý nejschopnějšího hráče a historie může v této hře hrát příliš málo záležet. NetBet dává Gillesi Mullerovi kurz 1,27, a pokud si myslíte, že bude uložen ve 3 setech, získáte další kurz 3,65.