Dvojnásobek dne v LaLize!

Sevilla si Bilbao lupta astazi pentru obiectivele lor. Ambele echipe vor juca acasa si pornesc cu prima sansa in meciurile din La Liga. Sa le luam pe rand.

Sevilla se blíží k zápasu s Celta Vigo ze čtvrtého místa. Tým stále doufá, že získá místo na stupních vítězů, místo, které zajistí jeho přímou přítomnost ve skupinách Ligy mistrů, a implicitně velký bonus v kontech týmu. Pokud se jim to podaří, hráči Sevilly budou jistě odměněni. A čtvrté místo mu zajišťuje přítomnost v Lize mistrů, ale takto bude muset tým hrát play off. Celta Vigo je se 44 body na 10. příčce a týmu už není moc o co bojovat. To bylo vidět i v posledních zápasech LaLigy, posledním zápase 0:1 doma s Betisem Sevilla. Sevilla se doma spletla s Celtou Vigo, ale teď je situace jiná. Sevilla potřebuje body, doma je velmi dobrá. Tým prohrál v této sezóně pouze dva zápasy s Ramonem Sanchez Pijuanem, 1:2 s Barcelonou v La Lize a 1:3 s Juventusem v Lize mistrů. Tým v obou zápasech vedl, ale pokaždé tým nedokázal skóre udržet. Sevilla nebude počítat s Carricem a Escuderem a Celtě budou chybět Blanco, Diaz, Planas a Rossi.

Další zajímavý zápas v LaLize je ten mezi Bilbao a Betis. V LaLize se hraje ještě pět etap a Betis si díky svým vítězstvím s Eibarem a Celtou Vigo zajistil vstupenky na příští sezónu v LaLize. Mužstvo teď může hrát uvolněněji a určitě prohraje více zápasů až do konce. Jeden z nich je dnes z Bilbaa, týmu, který bojuje o šesté místo, místo, které momentálně okupuje Sociedad, tým, který včera večer vyhrál ve Valencii 3:2. Sociedad tak nashromáždil 58 bodů, ale dnešním vítězstvím se Bilbao vrátí na šesté místo, nasbírá 59 bodů, o jeden více než Sociedad, a je pouze jeden bod za Villarealem, tým na 5. místě Vzhledem k tomu, že v této fázi probíhaly nepřátelské akce, týmy z čela průběžného pořadí se nepletly, Barca, Real, Sociedad. Je pravda, že v Madridu se jeden z nich musel zapojit, Villareal vyhrál 1:0 na hřišti Atlética. Bilbao má doma tři vítězství v řadě s Betisem. V této sezóně hrál tým doma senzačně, jen Barcelona a Real zde dokázali vyhrát, ale velmi tvrdě, Barcelona 1:0 a Real 2:1. Místo toho Bilbao třikrát remizovalo a 18krát vyhrálo buď v Copa del Rey, 2:1 dokonce i s Barcelonou, čímž vyhrálo všechny domácí zápasy v Evropské lize. Kompletní várka pro Bilbao dnes a Piccini a Sanabria budou chybět Betisu.
 
5901de8cac16e_1493294732.png
 

Vsadím tiket s volbami na vítězství hostitelů, Sevilly a Bilbaa, kurz 1,77 na NetBet