Dvojnásobek dne je z Islandu!

Astazi intr-o zi urata de luni voi miza pe o dubla formata din doua meciuri din Islanda, din prima liga, campionat care a inceput de curand. 

V prvním zápase se střetnou Vikingur Reykjavik a Grindavik. Favoritem na vítězství je Vikingur Reykjavík. Vikingur Reykjavik začal vítězstvím 2:1 v KR a Grindavik začal doma remízou 2:2 se Stjarnanem. Těžko říct, který tým vyhraje, zvlášť když jsme teprve ve 2. kole v Pepsidelild. Vikingur Reykjavík vyhrál poslední zápas přímo s Grindavikem, loni 3:1 v Ligovém poháru. Obecně platí, že přímé zápasy byly zápasy o mnoha gólech, posledních pět přímých zápasů mělo přes 2,5 gólu.

V druhém zápase na tiketu se setkají Hafnarfjordur a Akureyri. Akureyri začíná druhou šancí v tomto zápase, i když se tyto dva týmy setkaly letos v Ligovém poháru a hostující tým vyhrál 2:1 v březnu 5. Ale když se podíváme na historii přímých zápasů, vidíme, že Hafnarfjordur vyhrál téměř všechny přímé zápasy, 3-0 dvakrát, 3-1 jednou, to je v historii nedávných přímých zápasů. Obecně se oba týmy střetly v pohárech a skóre bylo tak akorát, velkolepé zápasy s mnoha góly. Naposledy se potkali na šampionátu v roce 2004, kdy Hafnarfjordur doma remizoval 2:2 a vyhrál venku 2:1, skóre, které chci dodnes.

Vsadím se na oba zápasy, že padne více než 2,5 gólu
Zde jsou kurzy na tyto zápasy na NetBet

591070f047dfc_1494249712.png