Dvojka dne se skládá ze zápasů Chorvatska a Evropské ligy

Dnes bych šel na dvojku, která se skládá ze dvou zápasů, jediného zápasu dne v chorvatské NHL a jediného zápasu dne, posledního semifinále Evropy liga, Celta Vigo – Manchester United. || 528

Meciul din Croatia se joaca intre Zapresic a Dinamo Záhřeb. Zapresic měl opět slabou sezónu, tým je aktuálně na osmém místě. Tým nasbíral pouze 25 bodů ve 31 etapách. Domácí vstřelili velmi málo branek. Začněte dnes s druhou šancí, i když bude hrát na vlastním hřišti. Dinamo Záhřeb čeká v lize ještě pět zápasů. Vzdálenost od Rijeky narostla na osm bodů po dvou porážkách na šampionátu v řadě, 0:2 s Hajdukem Split doma a 1:2 venku na Belupu, i když v obou zápasech Dinamo Záhřeb nastoupilo z první šance. Nemyslím si, že by Dinamo Záhřeb mohlo ztratit druhé místo, ale jsem si jistý, že Dinamo Záhřeb chce znovu vyhrát šampionát. Ale šance jsou mizivé. Rozdíl je osm bodů a myslím, že v pěti etapách se to už nedá zvrátit, i když v poslední etapě dostane Dinamo Záhřeb návštěvu vedoucí Rijeky. Dinamo Záhřeb by dnes nemělo mít problémy, tým v Zapresiči neprohrál od roku 2004.

Utkání kola druhého semifinále Evropské ligy se hraje ve Vigu mezi Celta a Manchester United. Je to nejkratší situace, ve které se Mourinhov tým může dostat do skupin Ligy mistrů, konkrétně vyhrát Evropskou ligu. Manchester United začíná první šancí v tomto duelu, ale tým v letošní sezóně nehrál naplno. Tým přichází po remíze 1:1 doma se Swansea na šampionátu a tým neskončil na čtvrtém místě, což by mu zajistilo kvalifikaci do Ligy mistrů. Celta Vigo to nechala měkkou v posledních fázích La Ligy, tři porážky v řadě. Tým také doufá ve finále a proč nevyhrát i Evropskou ligu. Ale s Manchesterem United to bude těžké, doma i venku. Manchester United naposledy prohrál s Chelsea 13. března. Od tohoto zápasu odehrál Manchester United dalších 11 zápasů, šest výher a pět remíz. Manchester v této sezóně ztratil velmi málo, pouze čtyři porážky v 51 zápasech. Myslím, že i dnes může dosáhnout pozitivního výsledku. Proč nebýt 1-1 nebo dokonce 2-0 pro Manchester United.
 
590b15b1dc10c_1493898673.png

Můj dnešní double je Výhra Dinama Záhřeb + více než 1,5 gólu na hřišti Celta – Manchester na NetBet