Zajímavý duel Ligue 1 mezi Monakem a Bordeaux. To nikdo nečekal. Raději se podívejte.

Monako má zápas s Bordeaux ve 29. kole. Nice zvládlo semi- neúspěch doma, 2:2 s Caen. Myslím, že v Ligue 1 to bude zvláštní etapa, mám na mysli zápasy, kterých se účastní týmy na stupních vítězů. Nice již v této fázi udělalo špatný krok. Monako má za sebou těžký zápas s Bordeaux a tento zápas Monaku vůbec nevychází, ve středu následoval návrat s Manchesterem City v Lize mistrů. PSG má v této fázi lehký zápas, tým z Paříže bude hrát na posledním místě, Lorient, ale hráči a celý personál PSG jsou po porážce v Barceloně a implicitně vypadnutí z Champions v dobré náladě. Liga.

Monako je na 1. místě v Ligue 1. Boj je stále těžší a těžší, a jak fáze ubíhají, boj je ještě těžší. Dosáhli jsme etapy číslo 29, etapy, ze které jsou již odehrány 2 zápasy. Nice remizovalo doma s Caen 2-2, což byl zápas, který ubral na síle Nice ve snaze získat titul v této sezóně. Marseille vyhrálo doma 3:0 s Angers, vítězství, které přivedlo OM ke dvěma bodům Lyonu. Ale vraťme se k zápasu Monaka. Za prvé, Falcao je nejistý a není známo, zda se Kolumbijec do zápasu uzdraví. Je to nejdůležitější absence zápasu. V Monaku jednoznačně chybí Boschilia a Carrillo, rovněž důležití hráči Jardimova týmu. Bordeaux prohrálo domácí zápas na turné. Monako vyhrálo v Bordeaux jasně 4:0, vítězství přišlo po dlouhé době v přímých zápasech. Ve skutečnosti v posledních sezónách hrálo Monako mnohem lépe venku v zápasech s Bordeaux. Monako nevyhrálo domácí zápas proti Bordeaux od roku 2003. A od toho zápasu se odehrálo hodně domácích zápasů, během kterých Bordeaux čtyřikrát vyhrálo a šest zápasů skončilo remízou.

Bordeaux může také vstoupit do boje o Evropskou ligu. Tým je aktuálně na šestém místě, ale dnešním vítězstvím může porazit Marseille. Je pravda, že není nemožné dosáhnout vítězství, ale není to ani jednoduché. Jakýkoli výsledek v tomto zápase je možný. Bordeaux je v této sezóně dobrý tým, konečně po mnoha sezónách. Bordeaux bude hrát bez Gajiče, Poundjeho, Toureho a Traoreho a Sabaly je nejistý. Bordeaux v této sezóně prohrálo jen tři venkovní zápasy. Je pravda, že s týmem, jako je Monako, musíte obranu zabetonovat. Ale vzhledem k historii přímých zápasů, ale i období, ve kterém se tento zápas hraje, si myslím, že Bordeaux může z tohoto zápasu něco vytěžit.

Moje předpověď pro tento zápas je Bordeuax +1,5, kurz 1,60 na Unibet.