Duelul dintre Franta si Argentina iti aduce 100 Kčfullbet

Nejzajímavější zápas osmifinále mistrovství světa bude první, která se odehraje mezi Francií a Argentinou, kde je docela těžké odhadnout správný výsledek. Proto sázková kancelář Betano vám přichází na pomoc a zahajuje misi, do které se mohou přihlásit všichni uživatelé a kde můžete vyhrát plnou sázku v hodnotě 100 lei.


5b3684de413ae_1530299614.jpg

Co mám dělat?

Nejprve aktivujte akci tak, že otevřete svůj účet, kategorii „Promo akce“, podkategorii „Mise“ a vyberete modré tlačítko „ Začněte misi“ vedle mise „Francie – Argentina“. Do mise můžete vstoupit do 30. června do 17:35. Poté umístí sázku live nebo pre-live a sám na tiket na trhu v první polovině zápasu mezi Francií a Argentinou. Možnosti, ze kterých si můžete vybrat, jsou: Výsledek prvního poločasu, správné skóre v prvním poločase, gól v prvním poločase nad / méně, oba týmy skórují v prvním poločase, celkový počet gólů v prvním poločase, dvojitá šance o přestávce, respektive první poločas rohy nad / pod. Minimální sázka je 20 lei a minimální kurz je 1,6, plná sázka ve výši 50 % bude připsána na účet, až do výše 100 lei. Plnou sázku obdržíte, jakmile skončí první část, a lze ji použít pouze ve druhé polovině zápasu mezi Francií a Argentinou, s minimálním kurzem 1,5. Pokud tuto sázku vyhrajete na účtu, bude vám připsána hodnota plné sázky, nikoli pouze zisk.


Despre recompensa

Indiferent daca pariul tau este castigator sau necastigator, nu insa si daca ai folosit optiunea Cash Out, ti se va credita in cont un fullbet de 50%, pana la 100 lei. Fullbetul il vei primi imediat ce s-a incheiat prima parte, putand fi folosit doar pe repriza a doua a meciului dintre Franta si Argentina, la o cota minima de 1.5. Daca acest pariu este castigator in cont ti se va credita si valoarea fullbetului, nu doar profitul.


Přehled

  • Vytvořte si účet u Betano, pokud jej nemáte. one
  • Acceseaza-ti contul, categoria “Promotii”, sub-categoria “Sectiuni” si selecteaza butonul “Incepe misiunea” corespunzator meciului dintre Franta si Argentina
  • Umístěte živý nebo předběžný zápas live sázka na trhy první poloviny zápasu mezi Francií a Argentinou
  • Minimální sázka je 20 lei a minimální kurz 1,6
  • Ať už je sázka vítězná nebo ne, na přestávce zápasu obdržíte plnou sázku ve výši 50 % vkladu, až 100 lei
  • Fullbet musí být vsazen s minimálním kurzem 1,5 na jeden z trhů ve druhé polovině zápasu mezi Francií a Argentinou


Získejte plnou sázku bez ohledu na výsledek >>>