Dybala se vrátí včas na zápas Juventusu s Palermem

1935. To byl rok, ve kterém Juventus naposledy dokázal vyhrát 5 mistrovských titulů v řadě. Skutečnost, že je blízko k dosažení tohoto výkonu, znovu ukazuje, jak důležitý je turínský tým pro historii fotbalu na poloostrově. Letos je jediným protikandidátem, pokud se to tak dá nazvat, Neapol. Tým Maurizia Sarriho však zaostává o 6 bodů a zbývá 6 etap, a když píšu tento článek, vede Inter 2:0.

 

Cotele caselor de  pariuri

 

Sportingbet

Unibet

Winmasters

NetBet

Fortuna

Juventus

1,111

1,15

1,16

1,12

1,133

Palermo

26:00

20:00

20:00

26:00

31:00 || | 608

 

Takže, jak jsem řekl dříve, je malá šance, že Juventus letos znovu ztratí titul. I když se jedná o pátý šampionát v řadě, výkon je působivý, zvláště pokud vezmeme v úvahu debut s levicí týmu Massimiliana Allegriho. Ještě důležitější je skutečnost, že Ital má v tomto období ve skupině několik důležitých hráčů, včetně Paula Dybaly.

 

Argentinský útočník vynechal poslední dva zápasy svého týmu. z ligy, ale vypadá to, že se vyvine do další hry. Pokud byste nevěděli, Palermo je tým, ze kterého Juventus v roce 2015 převedl Dybalu za 32 milionů eur. Při pohledu na nedávné výsledky obou týmů, ale také na historii přímých zápasů je jasné, že v tomto zápase je favoritkou stará dáma.

 

Juventus, as Jinými slovy, je to tým, který vyhrál 21 z posledních 22 zápasů. V současnosti je to zdaleka nejzdatnější tým v Itálii a jeden z nejsilnějších v Evropě. Na druhou stranu Palermo je aktuálně na prvním sestupovém místě v Serii A a nevyhrálo 11etapový zápas. Z těchto 11 zápasů prohrál nejméně 7.

 

Navíc Palermo prohrálo posledních 7 zápasů šampionátu s Juventusem. Za těchto podmínek je snadné pochopit, proč týmy těží z kurzů, které můžete vidět výše. Utkání se hraje v neděli 17. dubna v 16:00