Efectueaza un depozit si poti castiga un BMW

Tato sázková kancelář začala online před několika lety dní, ale už to přitáhlo hodně pozornosti, což z něj dělá více než čestný vstup.
 
Kromě bohaté nabídky sázení nabízí 200 Kčbez vkladu, stačí pouze ověřit svou totožnost (zašlete kopii bulletinu a výpis z účtu / účet za energie). Žádný jiný online dům nemá odvahu nabídnout tak vysokou částku, aniž by cokoliv složil. Velmi atraktivní je také registrační bonus, který může dosáhnout až 800 Kč.
 
Jedinečná akce od online domu je ta, po které můžete vyhrát BMW i3 v hodnotě 47 000 eur. Ano, čtete správně, vítěz bude vyhlášen 2. října a akce se může zúčastnit do 30. září.
 

Co musím udělat, abych měl šanci vyhrát auto?


Nic neobvyklého. Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se u příslušné sázkové kanceláře, ověřit svůj účet (zašlete potřebné dokumenty k ověření vaší identity, dokumenty uvedené výše)si sa depui minim 100 lei. Poti face asta pentru a obtine bonusul de 100% pana la 800 Kčsau daca doresti sa retragi castigurile obtinute in urma acordarii bonusului fara depozit de 200 Kč. Suma de 100 lei lze také uložit v několika splátkách do 30. září.
 
Propagace se může zúčastnit každý rumunský nebo cizí občan starší 18 let. Za každý vklad ve výši alespoň 100 lei, najednou nebo kumulativně, získáte los do tomboly. Jinými slovy, pokud vložíte 3 000 lei, získáte 30 tiketů.
 

Můžete se vzdát auta a vyhrát peněžní cenu


Pokud nemáte řidičský průkaz nebo auto prostě nepotřebujete, dostanete hotovost. Samozřejmě ne ve stejné výši, jako je hodnota vozu, ale méně. Konkrétně 140 000 Kččistého, tedy něco málo přes 30 000 eur.
 
Klient bude muset vyzvednout výhru do 5 dnů (120 hodin) od data komunikace a/nebo zveřejnění na stránce. Výherce bude moci převzít vůz BMW i3 až po zaplacení daně (srážkové daně), kterou je nutné uhradit maximálně do 30 kalendářních dnů od data slosování (2. října). Nezaplacení daně automaticky láká k vyzvednutí výhry v hotovosti.
 

Dejte si šanci vyhrát auto