Elina Svitolina - Simona Halep , sferturile de finală ale French Open

Středa 7. června 2017 se odehrají poslední dva zápasy čtvrtfinále Roland Garros. Caroline Garciaová bude hrát s Karolínou Plíškovou a Elina Svitolinová se setká s naší hráčkou Simonou Halepovou.

Všechny naše oči budou samozřejmě upřeny na zápas Simony, bookmakeři i sázkaři jdou shodně na vítězství Rumunky. Simona tento zápas vyhraje, tím jsem si jistý, zejména kvůli porážce ve finále v Římě, kde se zranila, když prohrála finále před stejným hráčem.

Jak jsem řekl 3 týdny po finále v Římě, ti dva se znovu setkávají. Tentokrát vyhraje Simona a nechci to tady riskovat, ale tento zápas asi vyhraje ve dvou setech. Nechce se mi věřit, že Simona dá šanci ukrajinské hráčce. Simona má u bookmakerů kurz 1,35-1,38, zatímco Svitolinová má kurz na vítězství nad 3. V žebříčku WTA je dělí pouhé 2 body, a přesto je mezi nimi tak velký rozdíl v domech sázek hráči?

Na co vsadíme na tento zápas? No, pokud nejste spokojeni s kurzem, který nabízejí Simoniny výherní sázkové kanceláře a chcete vyšší kurz, asi by bylo lepší nevolit nic jiného. Simona je nevyzpytatelná, klidně může ztratit set nebo porazit ve dvou setech. Osobně vsadím 2:0 na sety na Simonu s kurzem 2 a vezmu si vítězství na kombinovaný tiket v kurzu menším než 1,3