Elveţia - Italia , cote la pariuri, ponturi şi informaţii

Ve skupině C kvalifikace mistrovství světa v Kataru přijímá návštěvu švýcarský zástupce Itálie, mistra Evropy, v utkání skupiny C, které se hraje v neděli 6. září od 21:45. Zápas mezi dvěma nejlepšími bude živě vysílán na DigiSportu a Looksportu. = 3,65

Švýcarsko doufá, že si své druhé místo upevní pozitivně výsledek před mistrem Evropy

Švýcaři jsou na druhém místě ve skupině C se 6 body a budou hrát s italským národním týmem po překvapivém 1:1 ve Florencii s Bulharskem. upevnili svou pozici v tabulce pozitivním výsledkem v nedělním večerním zápase, počítejte s několika hráči, je to Kevin Mbabu, Xherdan Shaqiri, Loris Benito, Mario Gavranovic, Breel Embolo a Eray Comert, zraněni a Granit Xhaka je také nejistý. || | 555

ELVEŢIA (3-4-1-2): Sommer - Elvedi, Akanji, Rodriguez - Widmer, Zakaria, Sow, Zuber - Fassnacht - Vargas, Seferovic. Selecţioner: Murat Yakın.

Itálie pouze remizovala s Bulharskem, ale v posledních 35 sporech je neporažena

V předchozím zápase v přípravném utkání zvládl vítězný tým EC překvapivou remízu 1:1 s Bulharskem ve Florencii, ale také -udržel záznam o neporazitelnosti. Leonardo Spinazzola, Andrea Belotti, Manuel Lazzari a Alex Meret nebudou chybět v Manciniho týmu pro Basilej, všichni nebudou k dispozici || English 584

ITALIA (4-3-3): Donnarumma - Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Emerson - Barella, Jorginho, Locatelli - Chiesa, Immobile, Insigne. Selecţioner Roberto Mancini.

Švýcarsko vs Itálie, informace a statistiky

- Švýcarsko je tým, se kterým se Itálie několikrát setkala ve své historii: 59 zápasů (alespoň o 20 více než proti kterémukoli jinému národnímu týmu), s bilancí 29 výher, 22 remíz a 8 porážek.

- Itálie neprohrála v posledních devíti zápasech se Švýcarskem (5 výher a 4 remízy), jejich poslední porážka byla před 28 lety 0:1 v Bernu v kvalifikaci na mistrovství světa (květen 1993). Roberto Mancini, současný mistr Evropy v titulu, byl také součástí tohoto italského týmu. || English: King James Version || -Itálie neprohrála 35 zápasů v řadě (27 výher, 8 remíz, což odpovídá nejdelšímu počtu bez porážky série pro evropský seniorský národní tým vytvořený Španělskem v letech 2007–2009. Celosvětově si však mezi lety 1993 a 1996 vedla lépe pouze Brazílie (36). 2005 (vždy 4).

-Italia este neînvinsă în 15 din ultimele 16 jocuri disputate pe teritoriul elvețian.

-Italia nu a pierdut în 35 de jocuri la rând (27 succese, 8 egaluri, egalând cea mai lungă serie fără o înfrângere pentru o echipă națională europeană de seniori înființată de Spania în perioada 2007-2009. Cu toate acestea, la nivel mondial, numai Brazilia între 1993 și 1996 s-a descurcat mai bine (36).

-Oaspeţii au remizat ultimele trei jocuri, doar de două ori în secolul 21 au înregistrat mai multe remize la rând: în noiembrie 2013 și în iunie 2005 (câte 4 ).

- Squadra Azzurra skóroval 17 zápasů v řadě, naposledy zaznamenali delší sérii v květnu 2004 (19 zápasů). 16. června na EURO 2020 (0-3) - to bylo st a jediný případ, kdy hosté neskórovali

-Elveția a pierdut doar unul din ultimele 12 jocuri ; singura înfrângere din perioadă a venit împotriva Italiei, la 16 iunie , la EURO 2020 (0-3) - aceea a fost și singura dată în care gazdele nu au marcat.

- Poslední tři góly Itálie vstřelili hráči Juventusu (Chiesa se Španělskem, Bonucci s Anglií a Chiesa s Bulharskem); Naposledy čtyři Italové skórovali v řadě hráči stejného klubu v září 2012 (AS Řím) Švýcarsko, stejně jako v posledních 12 zápasech. Bývalý útočník Fiorentiny, Lecce a Novary je blízko svému 25. gólu za švýcarskou reprezentaci (zatím 24 gólů) (33 let) odehrál v italském dresu více zápasů než Federico Chiesa (31 let).

-Haris Seferovic a marcat trei goluri în ultimele sale patru meciuri cu Elveția, la fel de multe ca în ultimele 12 meciuri. Fostul atacant al Fiorentina, Lecce și Novara este aproape de a înscrie cel de-al 25-lea gol pentru echipa națională a Elveției (24 de goluri până acum).

-Sub conducerea selecţionerului Mancini, doar Leonardo Bonucci (33 de ani) a jucat mai multe jocuri cu tricoul Italiei decât Federico Chiesa (31 de ani).

Švýcarsko - Itálie, sázkové tipy

Basilej je bezesporu jedním z nejzajímavějších zápasů dne, ve kterém se hostitelé pokusí překonat rekord neporazitelnosti Itálie, který pochází ze září 2018, ale Tým Mancini Artemio Franchi, hráč týmu Mancini, není schopen dále pokračovat ve hře a jeho spoluhráči mu musí pomoci opustit hřiště. V obou branách jsou velké šance na úspěšný zápas as alespoň 3 góly, toto by bylo moje doporučení, můžete to hrát u legálních sázkových kanceláří v Česká republika Vstřelte oba a vstřelte alespoň 3 góly