Je v pořádku hrát zotavení? || Angličtina 512

Doar in cazul in care experienta ta cu pariurile a inceput cu o zi sau doua in urma nu ai simtit gustul amar al pierderii unui pariu.
 
S prohrou sázky jsme se setkali všichni, někteří častěji, jiní méně často, v závislosti na podstupovaném riziku, schopnosti analyzovat zápasy, ale i štěstí. Jak ale zareagujeme, když zkřížíme sérii 3-4 nebo více prohraných sázek? Jaký je další krok?
 

Co znamená hraní recovery a kdy se s tím setkáme?


Akce, kterou hráč nikdy nechce provést, je hrát na zotavenou v naději, že bude mít dostatek výherních sázek, takže to není nutné. Sázková hra se splní, pokud jedna nebo více předchozích sázek nebylo vyhráno, a s další sázkou z nich chceme získat zpět ztrátu. Budeme tedy hledat další sázku tak, aby měla vklad, po kterém zisk je téměř stejný nebo dokonce vyšší než předchozí ztráty.
 
S touto situací se setkáváme zejména v případech, kdy je celkový zisk nižší než částka, kterou jsme u daného domu online vložili. Existují však i případy, kdy uživatelé chtějí získat zpět své předchozí ztráty z jediné sázky, i když celkově mají ve srovnání se svým počátečním vkladem poměrně vysoký zisk. Tato zbytečná chamtivost ho nakonec může stát hodně a nakonec přijde nejen o do té doby nastřádaný zisk, ale i o celou banku.
 
Abyste se do této situace nedostali, doporučujeme přečíst, ale také uvést do praxe článek o sázkové disciplíně >>>
 

Kdy se doporučuje a kdy nedoporučuje hrát recovery?


Samozřejmě, pokud jste pro sebe vložili nevýznamný vklad u sázkové kanceláře, můžete riskovat, že v případě jedné nebo více prohraných sázek budete hrát o zotavení. Riziko je však velmi vysoké, a protoo depunere nesemnificativa pentru tine, iti poti asuma riscul de a juca la recuperare in cazul unuia sau mai multor pariuri pierdute. Riscul este insa unul foarte mare, drept pentru care nedoporučujeme tuto taktiku používat, pokud jste vložili významnou částku.
 
Jednou z výhod online sázkových kancelářícaselor de pariuri online je, že nabízí registrační bonus pro uživatele, kteří si vytvoří účet u They. Netbet má největší registrační bonus. Je to asi 1500 lei, částka přišla, pravda, po prvních 5 vkladech. Při prvním vkladu získáte bonus 100 % až 450 lei, sportovní nabídka je také poměrně bohatá, s možností výběru. Pokud vám sázková kancelář nabídne registrační bonus, pokryje polovinu vašeho celkového banku, můžete riskovat více, hrát zotavení v případě prohrané sázky.
                                                                          
Pokud nehrajete z registračního bonusu a vložili jste poměrně vysokou částku, doporučujeme, aby každá sázka měla přibližně stejný vklad, v závislosti na podílu. V žádném případě zde nepodporujeme zotavovací hru, to je hlavní důvod, proč uživatelé ztratí celou svou banku v relativně krátkém čase.
 
Souhlasíme s tím, že každý sázkař může projít špatnými přihrávkami a mít poměrně významnou sérii nevýherních sázek. Zároveň připouštíme, že během několika dní může tentýž sázkař získat spoustu inspirace a získat tak zpět nebo dokonce dosáhnout zisku oproti investované částce, a to vše bez navýšení svého vkladu. || English 569 == =
 
Profesionální sázkaři procházejí i méně dobrými časy, ale většina z nich po takové sérii neztrácí nervy a nadále sází na stejné sázky / tikety. Mimochodem, sebeovládání, bez ohledu na to, jak vážná je situace, je jedno z tajemství úspěchu , stejně jako v běžném životě. Samozřejmě je velmi těžké mít tuto vlastnost od začátku, zvláště pokud mluvíme o sázení, ale časem bychom ji měli získat, protože jinak můžeme velmi snadno zkrachovat nebo se stát na sázení závislými.
 

Závěry

 
  • Hraní oživení znamená navrhnout, abyste vydělali na další sázce, abyste se mohli zotavit z předchozích ztrát
  • Hraní zotavení lze vyzkoušet, nebo pokud vklad není tak důležitá částka pro vás, nebo pokud obdržíte registrační bonus, situaci, ve které hrajete prakticky na začátku o peníze sázkové kanceláře
  • V případě, že je pro vás vložená částka důležitá, doporučujeme že umístíte přibližně stejnou sázku pro všechny vsazené sázky bez ohledu na výsledky
  • Často po špatné sérii přijde jedna téměř stejná nebo dokonce lepší, ne-li příliš riskantní
  • Vlastní -kontrola je jednou ze základních vlastností, aby se sázkař stal úspěšným.