Euro 2016: Kdo v současnosti vyhraje skupinu E?, ta nedokázala dosáhnout pozoruhodných výsledků. Bez finálového turnajového vítězství se tato zlatá generace belgického fotbalu nezapíše do historie jako jedna z nejlepších. Euro 2016 je tedy šancí pro hráče týmu dokázat, že dosáhli dospělosti.

De mult timp se vorbeste despre potentialul nationalei de fotbal a Belgiei, insa, pana in prezent, aceasta nu a reusit sa obtina rezultate remarcabile. Fara un turneu final castigat, aceasta generatie de aur a fotbalului belgian nu va ramane in istorie drept una dintre cele mai bune. Astfel, Euro 2016 este sansa jucatorilor din echipa de a demonstra ca au ajuns la maturitate.

 

Ve skupině E soutěže budou hrát společně s Itálií a Švédskem a Irsko. Mají první šanci vyhrát skupinu, ale nebude to moc jednoduchá cesta. Itálie se naopak zdá extrémně slabá. Kromě toho, že v posledních zápasech nezapůsobí, v týmu Antonia Conteho nebudou chybět Claudio Marchisio a Marco Verratti, kteří oba kvůli zranění vynechali Euro 2016. Italové jsou ale mistři defenzivní hry a pozice týmu druhé šance mu rozhodně sedí, že ve skupině, která zahrnovala Polsko a Německo, dva týmy, které vstřelily celkem minimálně 57 gólů, vstřelil pouze 7 branek. Irsko navíc dokázalo vyhrát nejdůležitější zápas proti Německu.

 

Irlanda nu a avut performante uriase in timpul calificarilor, insa trebuie sa remarcam faptul ca a incasat doar 7 goluri intr-o grupa in care au fost Polonia si Germania, doua echipe care in total au marcat nu mai putin de 57 de goluri. Mai mult decat atat, Irlanda a reusit sa castige cel mai important meci impotriva Germaniei.

 

Pokud jde o Švédsko, není moc co říct. Týmu se podařilo dostat na Euro po vyřazení Dánska z play-off. V kvalifikační fázi neodehrál velký zápas a na posledních dvou evropských finálových turnajích byl stále mimo skupinovou fázi.

 

Sázky

 

Vzhledem k tomu všemu má Belgie první šanci vyhrát skupinu, a pokud jste ochotni si na to vsadit, Sportingbet vám nabízí kurz 2,00 2016