Euro 2016: Deschamps by si v zápase s Albánií mohl odpočinout od některých hráčů

Nedávná fáma v mezinárodním tisku je, že podle národního tisk Francouzský fotbalový tým nebude mít na hřišti některé ze svých nejdůležitějších hráčů. Po dobrém výsledku zaznamenaném proti Česká republika mohl Didier Deschamps dát šanci dalším hráčům v nejjednodušším zápase ve skupině.

 

Ale nakonec je to jen fáma. . A i když se Deschamps rozhodne jít do rukou nějakých rezerv, jejich hodnota je daleko vyšší než u Albánců. Francouzi dominují Albáncům ve všech oblastech a mnozí očekávají snadné vítězství. Albánci v zápase se Švýcarskem dokázali, že pokud opravdu chtějí, dokážou dělat problémy i zkušené obraně. || English: King James Version || 588

 

Dar nu trebuie sa uitam de slabiciunile din aparare, care au permis nationalei noastre sa creeze cateva faze periculoase si care, pana la urma, au dus la un penalty transformat ulterior de Bogdan Stancu. Albanezii au demonstrat in meciul cu Elvetia ca pot pune probleme chiar si unei aparari experimentate in cazul in care isi doresc cu adevarat acest lucru.

 

Pariere

 

Insa in meciul cu Franta, sunt de parere ca eforturile abanezilor nu vor fi suficiente pentru a le garanta o victorie in fata Frantei. Astfel, puteti sa mizati pe Franta, beneficiind de cota de 1.22 a celor de la NetBet.