Euro 2016: Španělsko hraje proti České republice

Španělská fotbalová reprezentace nyní doufá v lepší začátek než na mistrovství světa v roce 2014 Je to tak, pravda je mnohem dostupnější. Ve skutečnosti je Česká republika týmem s nejnižšími šancemi na kvalifikaci dále z této skupiny, ale to neznamená, že Španělsko bude mít lehký zápas.

 

After As you asi si vzpomínáte, Španělsko se smálo na mistrovství světa. Nyní se chce Vicente Del Bosque pravděpodobně pomstít, ale musíme mít na paměti, že tým se nachází v poněkud těžké době, ve které se mění generace.

 

Veteranii incep sa faca loc celor veniti din urma, iar asta ar putea sa se vada in coeziunea echipei pe parcursul turneului. Iar cel mai ingrijorator lucru pentru spanioli ar trebui sa fie faptul ca nu avem garantia ca generatia aceasta care vine din urma se va ridica la nivelul celei de dinainte sa, care a reusit sa domine in mod categoric fotbalul mondial timp de 4 ani de zile. Mai ales daca luam in considerare infrangeri precum cea din meciul cu Georgia.

 

Cat despre Cehia, cel mai important lucru este faptul ca echipa lui Pavel Vrba a avut cea mai slaba aparare din perioada calificarilor. In acest fel, Alvaro Morata, Nolito si David Silva nu ar trebui sa aiba mari probleme in atac.

 

Sázení

 

The Nedostatky České republiky jsou příliš velké na to, aby byly ignorovány, když vsadíte na tento zápas. Domnívám se tedy, že můžete vsadit na vítězství Španělska, v takovém případě byste těžili z kurzu 1,45 na Fortuna, ale také na skutečnost že Španělsko vstřelí více než 1,5 gólu a bude tak těžit z kurzu 1,70