EURO 2020: Doar suporterii vaccinati vor putea asista din tribune la meciurile de pe National Arena

Asi měsíc před začátkem EURO Rok 2020, to, co se nejvíce očekávalo, se stalo. Fanouškům, kteří se chtějí z tribun zúčastnit utkání v Národní aréně, bude umožněn přístup pouze v případě, že byli očkováni. Oznámil to Florin Citu, předseda vlády Rumunska. || očkován proti COVID před vstupem na tribuny. Pokud nebude očkován, bude okamžitě očkován. Všichni diváci se kvůli tomu musí dostavit na zápas minimálně 30 minut před jeho začátkem.

Suporteri vaccinati pe National Arena - Maxim 13 000 spectatori vor putea asista la fiecare meci

Astfel, fiecare spectator va fi verificat daca s-a vaccinat anti-COVID inainte de a patrunde in tribune. In cazul in care nu este vaccinat, i se va efectua vaccinul pe loc. Din aceasta cauza, toti spectatorii trebuie sa soseasca la partida cu minim 30 minute inaintea startului ei. 

Připomínáme, že National Arena může být zaplněna z 25 % na každý zápas ve finálovém turnaji. To je asi 13 000 lidí. Bude hostit 4 zápasy: tři ve skupinové fázi a jeden v osmifinále. Zápasy ve skupinách jsou: Rakousko vs Makedonie, Ukrajina vs Makedonie a Ukrajina vs Rakousko. V osmém kole se v Národní aréně odehraje zápas mezi vítězem skupiny F a týmem na třetím místě ve skupině A, B nebo C. Tyto zápasy, spolu se všemi ostatními, je najdete rozebrané v sekce, pro každý analyzovaný zápas a nabídne alespoň 3 tipy.

Očkovaní fanoušci v National Arena – hostují stadiony závěrečného turnaje, který vyžaduje očkování

Existuje 11 měst, která budou hostit zápasy ve finálovém turnaji, přičemž všechna zavedou zvláštní opatření proti COVID. Obecně platí, že všichni zahraniční fanoušci jsou vítáni na zápasech EURO 2020. Výjimkou je Baku, které nedovoluje cizím státním příslušníkům přijet do Ázerbájdžánu, pokud nepocházejí z Turecka, Švýcarska, Spojeného království nebo zemí, které se kvalifikují do čtvrtfinále. finále.

Města, která mimo Bukurešť vyžadují test na COVID před návštěvou zápasů, jsou Budapešť a Kodaň. Petrohrad bude žádat pouze o negativní test, zatímco Řím bude akceptovat negativní test i vakcínu. Podmínky se samozřejmě mohou do začátku finálového turnaje změnit. Řekněme, že jízdenka musí být předložena v elektronické podobě (na mobilu). Tato maska ​​je samozřejmě povinná na všech stadionech. Více podrobností o opatřeních proti COVID, stejně jako o cestovních omezeních, naleznete na oficiálních stránkách UEFA.