EURO 2020: Multe surprize in optimile de finala

Tento turnaj je vyhlášen jako speciální ještě před jeho začátkem a toto z několika důvodů. Během turnaje jsem viděl některé údaje, které se na jiném evropském šampionátu jen stěží vyrovnají. Do čtvrtfinále se kvalifikovaly dva týmy ze skupiny A, dva ze skupiny B, jeden ze skupiny C, dva ze skupiny D a jeden ze skupiny E. Jediná skupina, která v této fázi nemá zastoupení, je „skupina smrti“. Portugalsko, Francie a Německo byly vyřazeny, jeden po druhém, z osmifinále. || English: King James Version ||

Optimální čísla EURO 2020 – polovina z 8 zápasů potřebovala prodloužení

Pokud ve 32 zápasech ve skupinové fázi měl 8 remíz, v 8 zápasech v 8 byly 4 remízy v základní hrací době. Jedná se o zápasy: Itálie proti Rakousku, Chorvatsko proti Španělsku, Francie proti Švýcarsku a Švédsko proti Ukrajině. Nejdelší zápas byl v Národní aréně mezi Francií a Švýcarskem. Tím máme na mysli, že zápas skončil remízou, kde Švýcaři vyřadili mistra světa. Ostatní výsledky z optimální fáze lze nalézt ve speciální sekci webu. Také zde najdete jak analýzy, tak námi navržené tipy pro 7 zbývajících zápasů z EURO 2020 (2021).

Optimální čísla EURO 2020 - Vlastní góly pro všechna vydání

Vzhledem k dosavadnímu počtu vlastních gólů se tak nějak očekávalo, že v optimální fázi budeme mít alespoň jeden. Byl jsem svědkem jediného zápasu mezi Chorvatskem a Španělskem. Byl to Španěl, který si skóroval na vlastní branku. Počet vlastních gólů z této edice tak dosáhl 9. To je přesně počet zaznamenaný ve všech dosavadních edicích evropského šampionátu. V historii EURO tak padlo 18 vlastních gólů. Pro Italy to byl 31. zápas v řadě bez porážky, ať už mluvíme o přátelském nebo oficiálním. Mluvíme o novém rekordu v historii "Squadrei Azzurra". Také Italové dosáhli 12 zápasů v řadě, ve kterých nedostali gól. Odkazujeme na běžný čas. Od této chvíle však budou přicházet odpůrci se jmény a uvidíme, jak dlouho tato série bude pokračovat.

Cifre optimi EURO 2020  - Italia, record de invincibilitate

In optimi Italia s-a chinuit putin in fata Austriei, insa pana la urma totul a iesit cu bine pentru “Squadra Azzurra”. A fost meciul cu numarul 31 consecutiv fara infangere pentru italieni, indiferent ca vorbim de amicale sau de oficiale. Vorbim de un nou record in istoria “Squadrei Azzurra”. De asemenea, italenii au ajuns la 12 meciuri la rand in care nu au primit gol. Ne referim la timpul regulamentar. De acum insa vin adversare cu nume, urmand sa vedem cat va mai continua acest sir.

Optimální čísla EURO 2020 - Další statistiky

Ačkoli to byl tým, který dominoval, Portugalsko opustilo soutěž jako osmé proti Belgii. Lídrem žebříčku nejlepších střelců zůstává Portugalec Cristiano Ronaldo s 5 úspěchy. Následuje Francouz Karim Benzema, Čech Patrik Schick a Švéd Emil Forsberg, všichni tři se 4 úspěchy. Ze všech tří může Portugalce porazit stále jen Schick. V žebříčku střelců branek vede Švýcar Zuber, který má na kontě 4 asistence. Bylo ukázáno 33 žlutých a 3 červené karty, bylo provedeno 67 rohů. Ve 44 zápasech z finálového turnaje tedy padlo 123 gólů, uděleno 132 žlutých a 5 červených karet, exekuováno 375 rohů.Také bylo uděleno 14 střel z 11 metrů, proměněno 8. Zde jsme nebrali do zohlednit pokutové kopy mezi Francií a Švýcarskem.

In faza optimilor au fost marcate 29 goluri: 23 in timp regulamentar si 6 in extra-time. S-au aratat 33 cartonase galbene si 3 rosii, executandu-se 67 cornere. Astfel, in 44 meciuri de la turneul final s-au inscris 123 goluri, au fost acordate 132 cartonase galbene si 5 cartonase rosii, executandu-se 375 cornere.. De asemenea, au fost acordate 14 lovituri de la 11 metri, fiind transformate 8. Aici nu am luat in calcul si loviturile de departajare de la Franta vs Elvetia.