EURO 2020 – pariuri pe calificari din grupa B, cote si favorite

Rusko má velkou šanci na kvalifikaci

Grupa B de la Campionatul European din 2021 (2020) le va pune fata in fata pe Belgia, Danemarca, Finlanda si Rusia. In opinia provozovatelů online sázení jsou Belgičané velkými favority, ale ruské šance na kvalifikaci jsou také poměrně nízké. skupiny a kvalifikace

Cotele pentru castigatoarele grupei si calificare

Národní tým

Kvóta pro vítězství ve skupině

Kvóta pro kvalifikaci

Belgie

1,66 | || 564 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

1.10 Logoul casei de pariuri 888Sport - e-sazkovekancelare.com

Danemarca

3,54 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

1,30 Logoul casei de pariuri 888Sport - e-sazkovekancelare.com

Rusko

5,80 Logoul casei de pariuri Unibet pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

1,40 Logoul casei de pariuri Fortuna - e-sazkovekancelare.com

Finsko

20,00 Logoul casei de pariuri Unibet pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

3,00 Logoul casei de pariuri Fortuna - e-sazkovekancelare.com

První dva týmy postoupí přímo do osmého a druhý tým na třetím místě vstoupí do žebříčku s ostatní týmy ze 3. místa

Zápasy ze skupiny B se odehrají ve dvou městech - St. Petersburg a Kodaň. První etapa je naplánována na 12. června, kdy se střetnou Dánsko a Finsko a Belgie a Rusko. Belgický národní tým je nejen favoritem tohoto kvartetu, ale je také považován za uchazeče o trofej.

Belgie

 • Nejlepší výkon na EURO – druhé místo v roce 1980;
 • Výsledek poslední mistrovství Evropy – čtvrtfinále;|| 676
 • Locul in preliminariile EURO 2020 – primul;
 • Locul actual in clasamentul FIFA – 1.

Belgie na EURO || 682

Generatia lui Eden Hazard si Kevin De Bruyne este fara doar si poate, cea mai buna din istoria Belgiei. Totusi, la EURO 2016, nationala a ajuns doar in sferturile de finala, pierzand in mod surprinzator cu 1-3 in fata Tarii Galilor. In turneul din 2021, casele de pariuri o vad pe Belgia ca una dintre mariile favorite. 

Statistiky Belgičanů na mistrovství Evropy nejsou zrovna uspokojivé. V 21. století se tým dostal 3x do finálového turnaje, ale pouze jednou prošel skupinami. Betano těmto statistikám nevěnuje přílišnou pozornost a dává "čertům" malý podíl na procházení skupin.

Výsledky Belgie v předkole EURO 2021 (2020)

Belgie prošla jako obvykle perfektně přípravnými zápasy, 10 zápasů / 10 vítězství. Tým Roberta Martineze nepochyboval a vyhrál před každým týmem rozdílem minimálně dvou branek.

Vývoj EURO 2021 bude ovlivněn mnoha aspekty: uzdravením Edena Hazarda, v jaké formě budou Romelu Lukaku a Kevin De Bruyne a jak se trenéru Martinezovi podaří motivovat lídry. Potenciál týmu naznačuje minimálně semifinále jako na mistrovství světa 2018.

Rusia

 • Cea mai buna performanta la EURO – locul 3 in 2008 (excludem performantele nationalei URSS);
 • Výsledek v posledním evropském šampionátu – skupiny
 • Místo v předkole EURO 2020 – druhé;
 • Aktuální místo v žebříčku FIFA - 38.

Rusko na EURO

Ruská reprezentace hrála kvalifikaci mistrovství Evropy od roku 1996 a kvalifikaci jednou nevynechala , v roce 1999. V 5 účastech na EURO překonalo Rusko pouze jeden čas ve skupině.

Jediná kvalifikace Rusů se konala v roce 2008. Poté tým pod vedením Guuse Hiddinka porazil ve skupinách Řecko a Švédsko a prohrál s Španělsko. Ve čtvrtfinále vyhráli s Nizozemskem. Historická výhra v prodloužení (skóre 3:1) přinesla Guusovým chlapcům bronzovou medaili.

Výsledky Ruska v předkole EURO 2021 (2020)

Rusko hrálo v předkole EURO 2020 proti Belgii. V 10 zápasech Rusové dvakrát prohráli 1:3 a 1:4 proti Belgičanům. Jinak vyhráli všechno.

Pozitivním aspektem před mistrovstvím Evropy je, že dva zápasy skupiny Ruska se budou hrát v Petrohradu. Petersburg (proti Belgii a Finsku).

Danemarca

 • Cea mai buna performanta la EURO – a castigat turneul in 1992;
 • Rezultatul la ultimul Campionat European – nu s-a calificat;
 • Místo v předkole EURO 2020 – druhé;
 • Aktuální místo v žebříčku FIFA – 10.

Dánsko na EURO

Danemarca reprezinta una dintre cele mai surprinzatoare castigatoare de Campionat European din istorie. In 1992, pentru ca nu a fost acceptata Yugoslavia, echipa nationala a danezilor s-a calificat la EURO si l-a castigat. Videoclipuri cu meciurile care au adus acea victorie sunt inca aratate fotbalistilor danezi pentru a-i motiva. 

Od Dánska se na EURO 2021 (2020) nečeká žádný zázrak. Šance na opuštění soutěže ze skupinové fáze jsou poměrně nízké.

Výsledky Dánska v předkole mistrovství Evropy

Dánsko hrálo v předkole skupiny D, kde mělo emoce až do poslední kolo. Skandinávci skončili na 2. místě za Švýcarskem, ale ve všech 8 zápasech ani jednou neprohráli (4 výhry, 4 remízy). Dánové využili hlavní výhodu – hrát na výsledek. Například v posledním kole proti Irsku se spokojili s remízou a dostali ji (1-1).

Finsko

 • Nejlepší výkon na EURO – neúčastnil se;
 • Místo v předkole EURO 2020 – druhé;
 • Aktuální místo Žebříček FIFA - 54.

Finsko na EURO

Poprvé v historii se finský národní tým kvalifikoval na mistrovství Evropy. Začátečníci si mohou vzít příklad z posledního finálového turnaje, kde se poprvé zúčastnilo méně než 5 národních reprezentantů - Island, Severní Irsko, Wales, Slovensko a Albánie. Pouze Albánci se nedokázali kvalifikovat do vyřazovacích bojů. Finsko má tedy také několik šancí na EURO 2021, ačkoli Unibet jim dává nejvyšší podíl na procházení skupinami.

Vrátíme-li se k debutu na EURO 2016, 3 týmy z 5 (Slovensko, Severní Irsko a Albánie) skončily ve skupinách na 3. místě. Dva týmy se dostaly do vyřazovací fáze díky novému formátu turnaje, který je zachován ve vydání 202.

Výsledky Finska v předkolech mistrovství Evropy

v kvalifikační kampani. Tým pod vedením Marku Kanervy bojoval o 2. místo s Bosnou, Řeckem, Arménií a splnil svůj cíl před koncem kvalifikace. Nordics má schopnost dosáhnout osmého místa, stejně jako 4 nováčci na minulém EURO.