EURO 2020 – pariuri pe calificari din grupa F, cote si favorite

Skupina smrti.

Skupina F na mistrovství Evropy je opravdu velkolepý: Portugalsko, Francie, Německo a Maďarsko. Celkem mají 4 národní týmy 11 finále a 6 trofejí na EURO. Bookmakeři již určili dva favority a je zřejmé, kdo má poslední šanci.

Sázkové kurzy na vítěze skupin a kvalifikaci

Echipa Nationala

Cota pentru castigarea grupei

Kvalifikační poplatek

Germania

2,65 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

1,50 Logoul casei de pariuri Unibet pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

Francie

2,48 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

1,40 Logoul casei de pariuri Unibet pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

Portugalsko

4,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

1,61 Logoul casei de pariuri Unibet pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

Maďarsko

41,00 | || 631 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

9.50 Logoul casei de pariuri Unibet pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

EURO Formát 2020 předpokládá kvalifikaci prvních 2 ve skupině a 3. má šanci dostat se do osmého přes pořadí kapel ze stejného místa .

Německo, Francie a Portugalsko patří mezi favority mistrovství Evropy 2021 (2020) podle online sázkových kanceláří. Zápasy skupiny F se odehrají ve dvou městech – Budapešti a Mnichově. Němci odehrají všechna 3 skupinová utkání doma, Maďaři si užijí dva domácí zápasy. První střety se odehrají 15. června mezi Maďarskem a Portugalskem & Francií a Německem. |

Germania

 • Cea mai buna performanta la EURO – medalia de aur in 1972, 1980 si 1996;
 • Rezultatul la ultimul Campionat European – semi-finale;
 • Místo na EURO Předkola 2020 - první;
 • Aktuální místo v žebříčku FIFA - 12.

Německo na EURO

Němci se dělí se Španěly o počet získaných trofejí na mistrovství Evropy - po 3. Německo se dostalo do finálového turnaje 6krát a již vytvořilo rekord. Jejich hlavní úspěch však sahá až do 20. století, poté se národní tým dostal do finále až v roce 2008, kdy prohrál se Španělskem 0:1.

Také v 21. století Die Mannschaft získal dvě bronzové medaile na EURO. Sázky na kvalifikaci Němců v osmém kole jsou poměrně nízké. Musíme vzít v úvahu statistiky Německa 21. století, ve kterém na 2 z 5 ME neprošlo skupinovou fází.

Výsledky Německa v předkole EURO 2021 (2020)

Národní tým Joachima Lowa se bez emocí kvalifikoval na EURO 2020 se 7 výhrami a prohrou v 8 zápasech. Nebyla to moc těžká skupina, Nizozemí bylo jediným soupeřem, kterého se bylo třeba obávat. Los závěrečného turnaje je však úplně jiný, Die Mannschaft je zařazen do skupiny smrti.

Francie

 • Nejlepší výkon na EURO – zlatá medaile v letech 1984 a 200;
 • Výsledek na posledním mistrovství Evropy – finále;
 • Aktuální místo v žebříčku FIFA - 2.
 • Locul actual in clasamentul FIFA – 2.

Francie na EURO

Francouzi se zúčastnili 9 evropských šampionátů a se dostal 3x do finále. Francie vyhrála zlato na mistrovství světa 2018 a stříbro doma na EURO 2016. Doufá, že bude pokračovat s trofejí na mistrovství Evropy v roce 2021. neprošel skupinovou fází (EURO 2008). V historii účasti se Francie dostala 5krát do semifinále.

O singura data in ultimele 5 europene, „Cocosul Galic” nu a trecut de faza grupelor (EURO 2008). In istoria participarilor, Franta a ajuns pana in semi-finale de 5 ori. 

Výsledky Francie v předkole EURO 2021 (2020)

Mistr světa obsadil první místo v předkole s 8 vítězstvími, remízou a porážkou. Turecko skončilo se 2 body za nimi a Island se 6. Tým Didiera Deschampa je považován za nejsilnější, s hráči jako Kylian Mbappe a Raphael Varane. Online operátoři s licencí v Česká republika považují Francouze za favority této skupiny.

Portugalsko

 • Nejlepší výkon na EURO – trofej v roce 2016;
 • Poslední výsledek Mistrovství Evropy – vyhrál turnaj;
 • Místo v předkole EURO 2020 – druhé;
 • Aktuální místo v žebříčku FIFA - 5.

Portugalsko na EURO | || 749

Portugalia si-a indeplinit marele vis la Campionatul European din 2016. Pe langa succesul de atunci, portughezii au mai ajuns in finala in 2004 si au obtinut medalia de bronz de 3 ori (1984, 2000 si 2012). 

Portugalský národní tým se dostal na závěrečný kontinentální turnaj 7krát a neustále prošel skupinovou fází. Kluci Fernanda Santose budou mít hodně těžkou skupinu, ale i 3. místo jim může stačit. Portugalcům pomáhají statistiky: v 5 ze 7 pokusů se kvalifikovali ve vyřazovacích fázích.

Výsledky Portugalska v kvalifikaci mistrovství Evropy

Obhájce titulu byl blízko k tomu, že se nekvalifikoval na EURO 2021 Portugalsko zajistilo své místo v závěrečném turnaji po vítězství s Lucemburskem v posledním kole (skóre 2:0), s jehož pomocí zůstali na 2. místě za Ukrajinou. Střelcem týmu je Cristiano Ronaldo, který skóroval 11krát. Hvězda Juventusu má na kontě 103 gólů za národní tým a 6 úspěchů ji dělí od světového rekordu Íránce Ali Daei (109 gólů).

Maďarsko

 • Nejlepší výkon na EURO – 3. místo v roce 1964;
 • Výsledek na posledním mistrovství Evropy – nejlepší;
 • Místo na EURO Předkolo 2020 – čtvrté, kvalifikace do Ligy národů;
 • Aktuální místo v žebříčku FIFA – 37.

Maďarsko na EURO

Uprostřed Uprostřed Maďarská reprezentace v čele s legendárním útočníkem Ferencem Puskasem patřila ve 20. století k nejlepším na světě. Od roku 1976 se však Maďaři nekvalifikovali na mistrovství Evropy až do posledního turnaje. Nový formát umožnil Maďarsku dosáhnout EURO 2016, kam se kvalifikovalo také jako osmé.

Před 5 lety se Maďaři vyvinuli ve skupinách s Portugalskem. Zápas mezi těmito dvěma byl elektrizující, skončil remízou, skóre 3:3. Pro kluky Marca Rossiho je těžké zopakovat výkon z roku 2016. 2020 s pomocí Ligy národů. V semifinále vyřadili Bulharsko (skóre 3:1) a ve finále Island (skóre 2:1).

Rezultatele Ungariei in preliminariile Campionatului European

Maghiarii nu s-au putut califica dupa preliminarii si si-au castigat biletul la EURO 2020 cu ajutorul Ligii Natiunilor. Acestia au eliminat-o pe Bulgaria in semi-finale (scor 3-1) si pe Islanda in finala (scor 2-1). 

Toto je poprvé, co se týmy kvalifikovaly s pomocí Ligy národů. Soudě podle Kvóty Unibet, pro Maďarsko je téměř nemožné dostat se přes skupinovou fázi.

Skupina F je nejsilnější na EURO 2021. Bez ohledu na to, kdo vypadne z tria Německo - Francie - Portugalsko, bude překvapení. Nezapomínejme však na Maďarsko, které dokáže vytvořit šok.