EURO 2020: Suprize placute si dezamagiri in a doua etapa din grupa F

Ve druhé fázi skupiny F jsme měli překvapením velkolepého zápasu. Překvapení zaznamenalo Maďarsko, zápas mezi pořadatelskou zemí a Francií skončil výsledkem 1:1. Zápas s nejvíce brankami na turnaji se odehrál mezi Německem a Portugalskem. Padlo 6 branek, Němci vyhráli 4:2. Jeden ze tří velkých týmů ve "skupině smrti" mohl po poslední fázi vypadnout ze skupinové fáze. Jak bude vypadat pořadí po dvou fázích ve skupině F, ale také jaké bylo dosavadní skóre, se dozvíte na speciální stránce věnované výhradně finálovému turnaji. Tot aici vei gasi analize pentru fiecare meci de la EURO 2020 (2021), fiecare insotita de 3 pronosticuri.

Statistiky druhé fáze skupiny F EURO 2020 – Maďarsko vs. Francie

První polovinu viditelně ovládli Francouzi, vytváření a mnoho příležitostí brány. Maďaři však skórovali v prodloužení přes Fiolu. Vyrovnání vstřelil v 66. minutě Griezmann. Maďarsko preferovalo set 5-3-2, zatímco vybraný „galský kohout“ hrál ofenzivně, preferoval set 4-3-3.

Maďaři poslali na bránu 3 stehy a Francouzi poslali 4 takové. Nevynikly ani rohy, Francouzi 3 a Maďaři pouze jeden. Maďarský gólman měl na kontě tři zákroky, oproti dvěma francouzským. Každý ze dvou týmů dostal žlutou kartu. Pavarda varovali Francouzi, Botka varovali Maďaři.Tolisso odvedl obdivuhodnou práci. Francouzi vyhráli 16 vzdušných duelů, oproti pouze 3 Maďarům.

Francezii completau 618 pase, iar ungurii doar 291. Cele mai multe pase le reusea Pavard, care completa 90 din totalul celor 98. Varane, Kimpembe si Tolisso se descurcau admirabil la acest capitol. Francezii castigau 16 dueluri aeriene, fata de cele doar 3 ale ungurilor.

Statistiky druhé fáze skupiny F EURO 2020 – Portugalsko vs. Německo

Cristiano Ronaldo otevřel skóre pro Portugalce na konci první čtvrthodiny. Němci však vedli o přestávce poté, co si Portugalci dvakrát dali do vlastní branky. Ve 35. minutě se trefil Ruben Dias, ale nedalo se mu nic vytknout. Následoval Raphael Guerreiro, který si o čtyři minuty později vstřelil vlastní gól. Kai Havertz si na pravé straně říká pohybem o míč, také ho dostává – vůbec se nerozpakuje az voleje ho posílá do branky! Druhý gól vstřelil Portugalec v 67. minutě přes Diogo Jota. Lusitánci preferovali osídlení typu 4-1-4-1, zatímco u Germánů bylo osídlení typu 3-4-2-1.

Portugalci vyslali na branku pouze dvě střely oproti 7 soupeřům. Lusitánci však ovládli rohy, provedli jich 6, tedy dvakrát více než Němci. V tomto utkání byly uděleny dvě žluté karty, obě obdrželi Němci. Kai Havertz a Matthias Ginter je viděli. Němci zvládli 538 přihrávek oproti 379 Portugalcům. Nejvíce přihrávek Tonimu Kroosovi: 80 z celkových 86. Z Němců příjemně zaujali přihrávky Rudiger a Goretzka, z Portugalska to udělal Danilo Pereiro. Němci vyhráli 16 vzdušných duelů a Portugalci 9.

Kai Havertz si Robin Gosens au fost cei mai periculosi jucatori ai germanilor, fiecare dintre cei doi expediind doua suturi pe poarta. Nemtii au reusit 538 pase, fata de 379 ale portughezilor. Cele mai multe pase le reusea Toni Kroos: 80 dintr-un total de 86. De la nemti Rudiger si Goretzka impresionau placut la capitolul pase, iar de la portughezi Danilo Pereiro facea asta. Nemtii castigau 16 dueluri aeriene, iar portughezii 9.