EURO 2020: Suprize placute si dezamagiri in a treia etapa din grupa A

Italský ofenzivní styl v přípravných zápasech i v tomto Receptem na úspěch Italů se zdá být závěrečný turnaj. Vstřelili 7 gólů a nedokázali žádný neobdržet. V posledním kole Itálie porazila Wales 1:0, který se rovněž kvalifikoval v osmém kole. Švýcarsko skončilo na třetím místě, vítězství v posledním kole proti Turecku na druhou pozici nebylo užitečné. Švýcaři však mají velkou šanci kvalifikovat se v osmém kole. Pořadí všech skupin si můžete prohlédnout ve speciální sekci na webu, ve které máme i rozbory, ale i tipy na všechny zápasy z finálového turnaje .

Statistiky poslední fáze skupina A EURO 2020 – Itálie vs. Wales

V utkání padl jediný gól za 39 minut od Pessiny. Rozhodčím byl Ovidiu Hategan, který stejně jako ve svém prvním zápase řídil hru. Máme na mysli Velšana Ampadu, vyloučeného přímo v 55. minutě Italové jako obvykle preferovali 4-3-3. Na druhé straně velšská strana byla 3-4-1-2. Itálie vyslala na branku 6 stehů, oproti pouze jedné z Walesu. Je třeba poznamenat, že "Squadra Azzurra" měl také bar. Velšané také provedli jeden roh, zatímco Italové měli 7 rohových kopů. Italové dokončili 578 přihrávek a Velšané pouze 230. Verratti dokončil ne méně než 112 přihrávek z celkového počtu 118. Jorginho a Acerbi jsou další dva Italové, kteří měli velmi dobré procento přihrávek.

Joe Allen si Chris Gunter erau ceilalti avertizati din tabara galezilor, de la italieni primind cartonas galben marcatorul golului, Pessina. Italia expedia 6 suturi pe poarta, fata de unul singur al Tarii Galilor. De punctat ca “Squadra Azzurra” avea si o bara. De asemenea, galezii executau un singur corner, pe cand italienii aveau 7 lovituri de colt.

Chiesa, Belotti si Pessina expediau doua suturi pe poarta. Italienii completau 578 pase, iar galezii doar 230. Verratti completa nu mai putin de 112 pase din totalul celor 118. Jorginho si Acerbi sunt alti doi italieni care aveau un procentaj foarte bun la pase.

Statistiky poslední fáze skupiny A EURO 2020 – Švýcarsko vs. Turecko

Švýcaři měli zápas vyřešený už v první půlhodině. Skóre otevřel v 6. minutě Seferovič, rozdíl zvýšil ve 26. minutě Shaqiri, jediný gól Turků na tomto finálovém turnaji vstřelil v 62. minutě Kahveci. Tabulku uzavřel o šest minut později Shaqiri. Švýcaři preferovali rozestavení 3-4-3, zatímco turecký trenér poslal na hřiště rozestavení 4-1-4-1.

Ne méně než 10 stehů na bránu poslali Švýcaři, zatímco Turci poslali 6. Navíc měli Švýcaři tyč. Turecký brankář měl 7 zákroků. Každý ze dvou týmů provede 8 rohových kopů. Švýcarsko dostalo pouze jednu žlutou kartu, ten, kdo to viděl, byl Xhaka. Calhanoglu, Celik a Soyuncu byli varováni Turci.

Shaqiri poslal na branku ne méně než 4 stehy a Seferovic a Zuber dva stehy. Z tureckého tábora Muldur poslal 3 stehy na bránu. Turecko překvapivě doplnilo o 12 přihrávek více než jeho soupeř. V tomto ohledu vynikli Turci Demiral, Soyuncu, Tufan a Yokuslu. || English 582