EURO 2020: Surprize placute si dezamagiri in Tara Galilor vs Danemarca

První kolo finále tohoto mistrovství Evropy by mohlo znamenat a začít s největším rozdílem skóre ve vyřazovacích fázích. Velšané začali zápas statečně, nakonec prohráli 0:4. Dolberg dal první dva góly ve 27. a 48. minutě, Maehle vedl v 88. minutě na 3:0, tabulku uzavřel Braithwaite v první minutě prodloužení.

Byl to druhý duel Dánska na tomto finálovém turnaji, ve kterém vstřelilo 4 góly. První byl proti Rusku, kdy vyhrál 4:1. Více o čtvrtfinálovém duelu Dánska se dozvíte ve speciální sekci pro EURO 2020 (2021). Také zde můžete konzultovat dosavadní průběh Dánů. Wales zvolil strategické rozestavení 4-2-3-1, zatímco Hjulmand zavedl rozestavení 3-4-3. || English: King James Version (1) , zatímco Harry Wlson byl v 90. minutě přímo vyloučen. Nordics nedostalo žádné varování. Dánsko mělo na brance ne méně než 8 stehů ve srovnání s pouze jedním Velšanem. Nutno podotknout, že Dánové měli i bar. Wales zahrává roh a Dánsko 9.

Rodon, Moore, Brooks si Bale vedeau cartonasul galben de la galezi, in vreme ce Harry Wlson era eliminat direct in minutul 90. In schimb, nordicii nu primeau niciun avertisment. Danemarca avea nu mai putin de 8 suturi pe poarta, fata de unul singur al galezilor. De mentionat ca danezii aveau si o bara. Tara Galilor executa un singur corner, iar Danemarca 9.

Statistiky Wales vs Dánsko – počet hráčů

Dánští hráči zvládli v tomto zápase 21 driblů, dívka z The pouze 6 velšských. Dolberg vyslal na branku tři střely a Maehle dvě. Dánové dokončili 399 přihrávek ve srovnání s 354 pro Velšany. Úspěšnost byla 84 % ve Walesu a 86 % v Dánsku. Z dánského tábora patřili Hojbjerg, Simon Kjaer a Darmstaadt k těm, kteří hráli více než 90 % ve více než jedné polovině. Od velšského Mephama to udělal. Christensen, Larsen a Delaney měli v tomto ohledu méně než 80 % Dánů. Útočník Kieffer Moore z Walesu měl dokonce méně než 50 % přihrávek. I zde měl impozantní čísla Simon Kjaer, který zvítězil ve všech 8 vzdušných duelech, kterých se zúčastnil. Řekněme, že Dánsko ztratilo 13 balonů na vlastní polovině hřiště a Wales ztratil 15.

Danemarca se impunea si la duelurile aeriene, aceasta castigand 27, fata de 23 ale Tarii Galilor. Simon Kjaer a avut cifre impresionante si aici, impunandu-se in toate cele 8 dueluri aeriene la care a luat parte. Sa spunem ca Danemarca a pierdut 13 baloane in propria jumatate a terenului, iar Tara Galilor 15.