Evitaţi să vă încurcaţi cu cei care vând ponturi pe Facebook

Prodej „pevných“ spropitných na Facebooku Facebook | ". || Česky: 532

În ultimele luni, mulţi dintre noi am găsit pe contul de Facebook cereri de prietenie de la diverşi indivizi, care ne propun diverse ponturi "sigure".

Mai exact, ei se laudă că au din surse sigure rezultatele de la unele meciuri de fotbal aranjate sau din alte sporturi şi, ţi le pot oferi, contra unei sume de bani. Fireşte, nu aleg echipe mari sau meciuri din competiţii puternice, pentru că ar merge prea departe, astfel că mizează pe partide gen Notts County - Exeter City din League Two, Beroe Stara Zagora - Septemvri Sofia din campionatul Bulgariei, Vllaznia Shkodër - FK Kukesi din campionatul Albaniei sau meciuri exotice din Malaezia, Thailanda sau Filipine.

Zkušený gambler si okamžitě uvědomí, že má co do činění s podvodníkem a zakáže mu to, aby neztrácel čas. Na Facebooku je ale mnoho jedinců, které možná velká výhra bez námahy přitahuje a souhlasí s převodem peněžní částky na účet „prediktora“.

5a6c947d13741_1517065341.jpg


Jak se nechat zmást „fixními“ zápasy

Ti, kteří prodávají „bezpečné“ spropitné, nepožadují mnoho peněz, částky se obvykle pohybují mezi 25 lei nebo 500 lei.

Požádají vás o zaslání peněz přes paysafecard.com, skrill.com nebo paypal.com, poté vám dají tip "safe ". Další je umístění sázky a další utracená částka, protože obvykle jsou kurzy super atraktivní, mezi 5 a 6, jako X break / 2 finále, bude to červená karta nebo tým "X" bude mít penalizaci, etc. Okamžitě napíše na Facebook tomu, kdo tip nabídl, ale už mu neodpovídá ani banuje. Oběť tak přichází o značnou částku peněz, protože „opravené“ zápasy jsou podvrh, víte, že je téměř nemožné vědět, jaký bude výsledek zápasu nebo jestli budou vyloučení, penalty, kdo dá gól, 2 přestávky / 1 závěrečná atd.

 Pariorul crede că dacă a plătit pentru ea, este sigură şi mizează o sumă mare, între 250 şi 1.000 lei, după care constată că rezultatul a fost greşit. Imediat îi scrie pe Facebook celui care i-a oferit pontul, însă acesta nu îi mai răspunde sau îl banează. Asfel, victima pierde o sumă considerabilă de bani, pentru că meciurile "fixed" sunt o păcăleală.


Cel care ştie un pont sigur, de ce nu îl joacă el?

Trebuie să ştii că este aproape imposibil să afli care va fi rezultatul unui meci sau dacă vor fi eliminări, penalty-uri, cine va marca, 2 pauză / 1 final, etc.

Samozřejmě existuje sázkařská mafie nebo je domluveno více zápasů, ale vy, obyčejný člověk, k něčemu takovému nemáte přístup. Myslete logicky, pokud ten, kdo vás osloví a požádá vás o peněžní částku, " že zná bezpečný tip", proč to nehraje? Pokud si je tak jistý kurzem jako 5,85, proč to nehraje na Betano, Unibet , Netbet atd., kde byste si mohli libovolně vsadit?

Tak si mohl vydělat desítky tisíc lei nebo statisíce lei a žít luxusní život. Pokud zná s jistotou tip, jak se chlubí, proč si ho pro něj nenechat a neprodat vám ho? Jeho odpověď je, že je omezena na sázkové kanceláře, a proto ji raději prodává.

Je to směšná odpověď, protože žádné || || 555 casă de pariuri online nebo pouliční sázení vám brání vsadit normální částky na jakýkoli kurz, který si zákazník zvolí. I tak je ale pro běžného člověka to, že ho má. Naše odpověď je jednoduchá, všechno je podvod!

Na Facebooku můžete změnit datum příspěvku

Ti, kteří zabývat se takovými "bezpečnými" tipy si také založte účet na Facebooku, kam dávají zápasy. Všichni jsou samozřejmě vítězi, aby získali důvěru těch, které chtějí oklamat.

Na Facebooku je však možnost změnit datum příspěvku, takže je velmi snadné se pak pochlubit, že jste ulovili výsledek. Většina šarlatánů má několik falešných účtů a přidává komentáře jako " Koupil jsem si tipy od X a vždy jsem vyhrál! Jste nejlepší! Bravo!" nebo "|| | 564 La început nu credeam că vor ieşi ponturile, dar după 7 luni mi-am cumpărat Audi! Ţine-o tot aşa! "atd. Vždy uvidíte profi komentáře, protože ti, co se nechali napálit, mají ban a nemohou nic psát.

je tam i možnost "

Mai este şi varianta " Dám ti tip na výhru, ty zaplať mi polovinu po". Zde jsou kurzy obvykle nižší, kolem 3, což může vyjít, protože kdykoli vyrovnaný zápas jako Benfica-Porto, Milán-Inter, Bayern-Dortmund, Galatasaray-Besiktas, Real-Barcelona, ​​​​OL-PSG atd., X , respektive kurz 3:00. Tady je hrot jednoduchý, pokud vyjde, náš muž po vás požádá o polovinu toho, co vsadíte, pokud ne, „zmizí“. Má falešný účet, pseudonym, máte správné jméno. Můžete se probudit s výhrůžkami, pokud se trefí do předpovědi a požádá vás o peníze, i když jste nehráli, byli jste jen zvědaví. Proč se tedy zbytečně obtěžovat? || Čeština: 570

Inspiraţi-vă din ponturile oferite de experţi

Na závěr Legalbet navrhuje, abyste se vyhnuli pletkám s Facebookem prodejců. Všechno je to podvod a ztrácíte čas a peníze. Naše rada je inspirovat se bezplatnými tipy z odborníků Legalbet nebo jiných podobných webových stránek.

Tito tipéři také sedí dvě hodiny, aby analyzovali zápas, a i když ne vždy chytí všechny předpovědi, obvykle mají na konci měsíce kladný zůstatek. Vsaďte si na každou osobu co nejvíce a zjistěte, než vsadíte určitou sumu peněz. v

Si nu uitati, decizia finala trebuie sa fie intotdeauan la voi, pentru ca voi sunteti cei care va investiti banii in sportovní sázení vsadíte.

5a6c94c0f214f_1517065408.png