Expert Expert: březnovým vítězům nabízíme 800 Kč

Soutěž ukončena

Soutěž Expert Expert: hlasujte pro předpovědi Intelbet Professional Experts a Bettors v březnu a získejte svůj podíl z cenového fondu 800 Kč! || | 534
 

58b6bcf217023_1488370930.jpg

Soutěž v únoru skončila a od 1. března začíná nové kolo této fantastické soutěže: zapojte se a vezměte si svůj podíl z cenového fondu 800 Kč!

Chcete-li vyhrát jednu z cen nabízených ve spolupráci s online sázkařskou společností Fortuna, stačí odpovědět na jedinou otázku: vítězí předpovědi doporučené odborníky Intelbet a profesionálními sázkaři. ?

Hlasujte pro tipy našich odborníků a profesionálních sázkařů. Každý tip zveřejněný na naší stránce je v dolní části stránky doprovázen otázkou „Vyhraje tato sázka?“. Musíte si přečíst analýzu a vyjádřit svůj souhlas nebo nesouhlas stisknutím jednoho z tlačítek „Ano“ nebo „Ne“. To je vše! Za každý správně odhlasovaný tip si započítáte jeden bod a za každý nesprávně odhlasovaný tip vám bude jeden bod odečten.

Pokud jste se této soutěže účastnili v předchozích měsících, stačí, když na webu zkontrolujete tipy zveřejněné a začnete sbírat body!

Daca nu ai mai participat la acest concurs pana acum, citeste mai intai cu atentie pravidla soutěže.

Hodně štěstí všem!