Vysvětlení běžných podmínek online sportovního sázení

Největší problém pro uživatele, který teprve objevuje tajemství online sázení, je zvyknout si na název typů sázek prezentovaných příslušnou sázkovou kanceláří. Očividně nás to velmi zajímá, protože naše peníze jsou uprostřed a nechtěli bychom vsadit na žádný typ sázky, o kterém nemáme ani ponětí.
 

58f19d370aff5_1492229431.jpg

Nejčastější otázkou poslední doby bylo „Co znamená DNB“? Tato zkratka patří k termínu "Draw No Bet", což doslova znamená "Rovnost bez sázky". V takových situacích se nám nabízejí dva kurzy: jeden odpovídá vítězství domácích a druhý na vítězství hostů. Jinými slovy, pokud příslušný zápas skončí remízou, bude celá vsazená sázka vrácena na náš účet.
 
Dalším běžným termínem je Asijský handicap. Má dvě možnosti sázení, které mohou být také několika typů. Je to asi +/- X,0; +/- X,25; +/- X.5 a +/- X.75, možnosti, které znamenají rozdíl v bodech mezi dvěma soupeři. První možnost vrátí vaši sázku, pokud je rozdíl v gólech / bodech roven číslu před čárkou. Druhá a čtvrtá varianta bude částečně vítězná, pokud bude rozdíl v gólech / bodech stejný nebo v blízkosti čísla před čárkou. Z výše uvedených typů sázek je nejčastější sázka +/- X,5, kdy je sázka vyhrána, pokud je rozdíl v počtu gólů/bodů roven nebo menší, resp. větší než číslo před čárkou. Máme stejné typy sázek a stejná pravidla pro celkový počet vstřelených gólů / bodů (nad / méně).
 
Podrobné informace o významu každého typu asijské linie (asijský handicap a celkový počet bodů / gólů) naleznete v tomto článku.
 
Téměř u každého zápasu (duelu), ať už je součástí jakéhokoli sportu, se setkáváme s konstrukcí '' double chance '', a k tomu máme 3 varianty: 1X, X2 a 12. Varianta 1X znamená, že hosté zápas nevyhrají; X2 znamená, že hostitelé nevyhrají, a 12 znamená, že hra neskončí remízou. Je zřejmé, že kurz je zde o něco nižší, než kdybychom vsadili na jedinou možnost (vítězství hostitelů, rovných nebo vítězných hostů).
 
Pokud dotyčná osoba nikdy nesázela online nebo offline, je pravděpodobné, že nezná pravidlo výpočtu výhry na tiketu. Pravidlo je velmi jednoduché, výhra se vypočítá jako součin mezi sázkou a celkovým kurzem, přičemž kurz se získá vynásobením každého kurzu na tiketu. Například, pokud vsadíme 30 lei na tiket se 3 výběry, které mají kurz 1,45; 1,37 a 1,64, konečný kurz bude 1,45 * 1,37 * 1,64 = 3,25 a celková výhra bude: 30 * 3,25 = 97,5 lei.
 
Mnoho sázkových kanceláří alespoň jednou týdně nabízí různé propagační akce týkající se určitých zápasů a soutěží. Výdělky z těchto akcí jsou ve formě sázek zdarma nebo bonusu. Sázka zdarma je bezplatná sázka, která musí být umístěna pouze jednou na jeden tiket, a pokud je na účtu vítězem, bude zisk být připsán, nikoli vklad. Poté může být vyhraná částka vybrána. Málokdy musí sázka zdarma vsadit na jeden výběr (jedna sázka na tiket). Místo toho, než bude možné jej vybrat hodnota bonusu musí být vržena určitým počtem opakování, s určitou minimální sazbou, pojmy specifikované ve smluvních podmínkách, propagace je má.
 
V propagačních akcích se také setkáváme s pojmem „sázka bez rizika“. V tomto případě musíte podat sázku a pokud nevyhrajete, částka bude vrácena částečně nebo celá v závislosti na nabídce dané promo akce. Refundace mohou být připsány jako bonus nebo sázka zdarma
 
V poslední době mnoho online sázkových kanceláří poskytuje uživateli možnost Vyplacení. To vám umožní vybrat dostupnou částku,in orice moment al meciului respectiv, chiar daca acesta a inceput, sa retragi in cont suma disponibila, určenou podle skóre dané hry, kdykoli během zápasu, i když již začal. V některých případech také můžete provést výběr, i když máte na tiketu více sázek. Výběr může být částečný (vybrat část disponibilní částky) nebo celkový. Ne všechny sázkové kanceláře nabízející Cash Out také nabízejí částečné Cash Out.
 
Samozřejmě existují i ​​jiné termíny pro online sportovní sázení, ale tyto jsou nejčastější nebo takové, které mohou dostat hráče do problémů. Ostatní lze snadněji uhodnout.