Vysvětlení strategie

As avea rugamintea de a citi pana la capat postarea, pentru ca primele randuri va pot crea o impresie falsa asupra strategiei.

Snem všech sázkařů je mít zisk, pokud možno co největší, s co nejmenším rizikem. To je to, co se pokusím udělat v tomto blogu, nazvaném "Million Bets" a doufám, že tam budou miliony vyhrané, nikoli ztracené. || English 535

Incep prin a spune ca in ultimul timp obisnuiesc sa plasez unul sau doua pariuri pe bilet, deoarece sansele de castig sunt mai mari, cel putin in opinia mea. Acum insa voi plasa de fiecare data un bilet cu nu mai putin de 20 pariuri. Exact, ati citit bine. In preview v-am rugat insa sa parcurgeti postarea pana la capat, pentru ca veti citi lucruri interesante.
 
Není mnoho online sázkových kanceláří přijměte 20 nebo více sázek na tiket, z nichž jedna má toto: Fortune. Toto je také jedno z mála míst, kde si mohu vybrat možnost, kterou zvolím, a to „Žádná sázka na tým hostitele“ nebo zřídka „Žádná sázka na tým hostů“. Možnost je stejná jako Draw No Bet (DNB), pouze v tomto případě bude vklad vrácen v případě vítězství hostitelů (nebo hostů).

Všechny zápasy budou fotbalové, na tiket budou přidány pouze zápasy, na které má favorit minimální kurz 1,1, maximálně 1,2-1,25. Šance na tuto možnost se pohybují kolem 1,25. Ke splnění svého cíle bych tedy potřeboval alespoň 3 vítězné sázky (kurz 2,00). Aby byla sázka vítězná, musí zápas skončit remízou.

Pokud jde o rozpočet, který přiděluji, bude to 700 Kč. proč tolik? Protože banku rozdělím na 3 minibanky: první za 100 Kč, druhá za 200 Kča třetí za 400 Kč. Jistě, lze to upravit, ale je důležité, aby se sázka na každém kroku zdvojnásobila oproti předchozímu. Proto budeme mít 3 pokusy o zisk, přičemž tento bude (teoreticky) menší s každým neúspěšným pokusem. První pokus bude dokončen, pokud umístíme 3 tikety, každý z 20 sázek. Do konce všech zápasů nemůžeme vědět, kolik vyhrajeme (reálně řečeno), protože většina výběrů bude zrušena (vyhraje favorit), z 20 doufat, že alespoň 3 skončí remízou. Samozřejmě, pokud je jich méně, není to žádná tragédie. Důležité je neprohrát. Druhý tiket z prvního pokusu bude vložen s využitím celé výplaty prvního tiketu, stejně jako třetí tiket (metoda all-in).

Pokud jsem úspěšně dokončil první pokus, nezačnu další dva kroky, ale začnu znovu, ať je zisk sebemenší. Mohu také začít s vkladem 100 Kčnebo jej mohu upravit. Pokud ale v prvním kroku narazíme na velké překvapení, přejdeme do druhého, kde bude startovní sázka 200 Kč. Zde položím dva lístky, načež se zastavím a začnu znovu, pokud jsem splnil svou misi (oba byli vítězové). Pokud se tak nestane, přejdu ke třetímu a poslednímu kroku, kde vložím jediný tiket se sázkou 400 Kč. Pokud vyhraje pouze jeden z 20 výběrů na tiketu, dostanu minimálně 480 Kč. Osobně nebudu nutit a pustím se do strategie znovu.

Ale je těžké uvěřit, že ten případ nevyhraju v jednom z prvních dvou kroků. Jasně, to je jen můj názor. Teorie zní téměř vždy lépe než praxe.

První tiket vyvěsím dnes do 16:00 a bude obsahovat z větší části nebo i všech zápasů z přípravných zápasů mistrovství světa. Zápasy budou dnes, ale pravděpodobně zítra a dokonce i pozítří. Pokud jste něčemu v tomto příspěvku nerozuměli, pravděpodobně to zjistíte, až uvidíte můj první tiket. || English 550