FC Kolín nad Rýnem – Augsburg

V předchozí sezóně s Peterem Stogerem na lavičce skončil FC Kolín na 5. místě v Bundeslize a vyhrál místo ve skupinách Evropské ligy. Nová sezóna nezačala vůbec dobře a po 14 etapách měl jen 3 body a kvůli tomu byl Stoger vyhozen, přestože měl podporu fanoušků. Dlouho na marodce nezůstal, už po týdnu se totiž stal trenérem Borussie Dortmund. Zbytek zápasu místo něj odehraje Stefan Ruthenbeck. S jeho příchodem se v týmu změnila atmosféra a začaly přicházet výhry. Momentálně je s 12 body na posledním místě, ale v posledních 3 etapách získal všechny body, o které se hraje. Předchozí etapa se hrála venku v Hamburku, odkud se vrátil se všemi 3 body, i když tomu nikdo nevěřil. Na začátku roku byl Simon Terodde přeložen ze Stuttgartu a velmi rychle se integroval. Ve dvou odehraných zápasech za FC Kolín vstřelil 3 velmi důležité góly. Marcel Risse, Jaoa Queiros a Leonardo Bittencourt nejsou pro tento zápas k dispozici. , Osako.


Echipa probabila (4-4-2): Horn - Hector, Heintz, Mere, Sorensen - Jojic, Ozcan, Hoger, Clemens - Terodde, Osako.


V posledních dvou sezónách se Augsburg snažil vyhnout sestupu, ale v této sezóně to vypadá, že bojují o Evropana Pohárové místo. S Manuelem Baumem na lavičce začal Augsburg do nové sezóny velmi dobře a po 19 etapách mu patří 8. místo s 27 body. I když v předchozí sezóně byla obrana velkým problémem, nyní je to docela dobré. Předchozí etapa se hrála venku v Monchengladbachu, kde odehrál docela dobrý zápas, ale nakonec prohrál 2:0. V týmu Hostující tým schází na začátku zápasu Křídelní hráč, na hřiště tak vbíhá Alfred Finnbogason, aby zaplnil tuto mezeru 10.000 diváků doprovází oba týmy potleskem při vstupu na trávník za zvuku hymny domácího týmu. pravděpodobný (4-2-3-1): Hitz - Opare, Gouweleeuw, Hinteregger, Max - Khedira, Baier - Koo, Gregoritsch, Caiuby - Finnbogason || Angličtina: King James Version: || 3x a Kolín nad Rýnem nikdy neuspěl. Naposledy se potkali na začátku sezony, tehdy Augsburg vyhrál doma 3:0, ale od té doby se věci změnily. Kolín nemá co ztratit, musí sbírat body a myslím, že nás čeká zápas, ve kterém


Echipa probabila (4-2-3-1): Hitz - Opare, Gouweleeuw, Hinteregger, Max - Khedira, Baier - Koo, Gregoritsch, Caiuby - Finnbogason.


In ultimele sase intalniri directe, Augsburg s-a impus de 3 ori, iar Koln n-a reusit niciodata. Ultima oara s-au intalnit la inceputul sezonului, atunci Augsburg a castigat pe teren propriu cu 3-0, dar de atunci lucrurile s-au schimbat. Koln nu mai are ce sa piarda, trebuie neaparat sa adune puncte si cred ca vom avea parte de o partide in care oba týmy skórují @ 1,83 Netbet.