FC Rostov - Ajax Amsterdam

FC Rostov loni dokázal na ruském šampionátu skončit na 2. místě a nezklamal ani v předkole. Liga mistrů. V předchozím kole si například po dvou výjimečných zápasech poradil s Belgičany z Anderlechtu s celkovým skóre 4:2. Nyní proti Ajaxu nebyl tak úspěšný, ale přesto dokázal v nizozemské metropoli remizovat 1:1, což je skóre, které dává Rusům naději před druhým kolem.

Scorul este cu atat mai surprinzator daca luam in considerare faptul ca rusii au avut o posesie extrem de slaba, de 28%. Acestia au reusit sa inscrie primii, in minutul 13, printr-o lovitura libera, insa dupa aceea nu au mai incercat sa puna in pericol poarta adversarilor lor.

Na druhou stranu Ajax byl na hřišti nejhorší, Zbytek zápasu místo něj odehraje Peter Bosz. Tým měl pětkrát více střel na branku než Rostov, ale nakonec to vyrovnalo z penalty Davyho Klaassena. Manažer týmu ukázal, že je v tuto chvíli ochoten obětovat interní šampionát pro přítomnost v Lize mistrů a odpočinout si od některých důležitých hráčů ve hře, kterou prohrál s Willem II. Skóre staví Ajax do potíží v interní soutěži, kde jsou PSV a Feyenoord vyhlášeni jako extrémně obtížní soupeři.
 

Sázka na FC Rostov – Ajax Amsterdam


Týmy mají zhruba stejné kurzy, ale Rusové se zdají být favority. Ajax však není týmem, který by se měl podceňovat a jsem toho názoru, že oba v tomto zápase skórují (kurz 1 909 na Sportingbet). Můžete také vsadit na 1X dvojitou šanci za sázku 1 444.