FCSB are cota 10 la victorie impotriva Astrei

FCSB je zatím v play off neporažen a má velkou šanci zůstat bez porážky a po této fázi, ve které se střetne s Astrou, týmem, který v play off skóroval pouze jednou. Ze 4 kol získal FCSB 3 vítězství, v případě, že si myslíte, že proti Giurgiu získáte čtvrté, vás zve ke zvážení povýšení sázkové kanceláře Netbet , podle kterého mají studenti trénovaní Nicolae Dica kvótu 10 k poražení Astry Giurgiu.


5ad2f811036ed_1523775505.jpg


Co musím udělat?


(pondělí, 20:45) zadáním kód "FCSB". Poté provede vklad libovolným způsobem, kromě Skrill a Neteller, poté vloží první sázku, živou nebo předživou, ale sám na tiket, na úspěch FCSB před těmi z Astra Giurgiu. S ohledem na zvýšenou kvótu se počítá maximálně 50 lei. Pokud vsadíte vyšší sázku, rozdíl bude vypočítán s kurzem na webu, který je aktuálně 1,71.


O odměnách


FCSB are cota 10 la victorie impotriva Astrei, daca ai mizat 50 lei pe victoria ei, iar aceasta invinge, castigul conform cotei reale (85.5 lei) creditandu-ti-se cash, in vreme ce restul de 414.5 lei il vei primi ca bonus in termen de 72 ore de la incheierea partidei. In cazul in care FCSB nu va castiga ti se va rambursa dublul mizei, pana la 100 lei. In termen de 7 zile de la creditare trebuie pariat bonusul pe o cota minima de 1.6, fiecare selectie trebuind sa aiba cota minima 1.6 in cazul unui bilet multiplu. Daca FCSB invinge rulajul trebuie efectuat de 4 ori, iar daca pierde sau se inregistreaza o remiza ruleaza-l de 6 ori. Pariurile simple Forecast/Tricast pe cursele de cai, dar si cele tip Handicap sau Under/Over nu se iau in considerare la rulaj.


Shrnutí || Česky: Vytvořte si účet Netbet do pondělí 20:45 pomocí kód FCSB


·         Creeaza-ti cont la Netbet pana luni, ora 20:45, utilizand codul FCSB

· Proveďte vklad, ale ne prostřednictvím Skrill nebo Neteller

· Uzavřete sázku před živým přenosem nebo živě na vítězství FCSB v zápase s Astrou Giurgiu

·         Cel mult 50 lei se iau in considerare in vederea cotei marite

· Pokud FCSB vyhraje výhru podle zvýšené kvóty, obdržíte hotovost, zatímco zbytek, až do maximální výše 500 lei, bude připsán jako bonus do 72 hodin

· V případě, že FCSB nezíská všechny 3 body, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu, až 100 lei

· Bonus je platný 7 dní od připsání kreditu, přičemž musíte vsadit na minimální kurz 1,6 , v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 1,6

· Pokud FCSB vyhraje, obrat musí být proveden 4krát, a pokud ne 6krát


Generovat zisk jakýkoli stalo se