FCSB are cota 20 pentru victoria cu Gaz Metan

Na konci tohoto týdne pokračuje šampionát v I. lize , od základní části pouze 4 kolo. Pak budeme znát týmy, které půjdou do play off a play off. FCSB a Gaz Metan věří v účast v play off, resp. Se sobotním úspěchem se tým trenéra Nicolae Dica vyšplhá na první pozici. Motivováni tímto aspektem očekáváme, že FCSB bude hrát v plné kapacitě. Povýšení sázkové kanceláře Betfair podle které nabízí kurz 20,0 na vítězství FCSB se zdá být nepopiratelné


5a742dc856365_1517563336.jpg


Co mám dělat? Poté vsadí pre-live a jedinou sázku na vítězství FCSB v zápase s Gaz Metanem z trhu sázkových kanceláří. Maximálně 5 lei bude vynásobeno touto zvýšenou kvótou. Pokud vsadíte vyšší sázku, rozdíl bude vypočítán s běžným kurzem na webu, který je aktuálně 1,4.


La promotie sunt eligibili doar cei care nu au cont la Betfair si isi vor crea unul pana la ora meciului (sambata, 20:45) introducand codul ZFBNAP. Plaseaza apoi din piata Sportsbook un pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria FCSB in meciul cu Gaz Metan. Maxim 5 lei se vor inmulti cu aceasta cota marita. Daca vei plasa o miza mai mare, diferenta se va calcula la cota normala de pe site, care in acest moment este 1.4.


O odměně


Pokud vsadíte alespoň 5 lei na úspěch FCSB, a vyhraje, dostanete hotovost podle běžného podílu na webu, dostanete okamžitou hotovost, zatímco zbytek, až do maximální výše 100 lei, dostanete ve formě sázka zdarma. Pokud například vsadíte 5 lei na vítězství FCSB a ona vyhraje, obdržíte 7 lei v hotovosti a 93 lei vám bude připsáno jako sázka zdarma. Pokud na druhou stranu vsadíte 75 lei, dostanete hotovost za 105 lei a nebude vám udělena žádná sázka zdarma, maximální částka, kterou můžete vyhrát podle zvýšeného kurzu, je již překročena.


Sázka zdarma bude připsána maximálně 24 hodin od konce zápasu mezi Gaz Metan a FCSB. Musí být vsazen do 30 dnů s minimálním kurzem 1,2. Pokud dáváte přednost použití sázky zdarma na více tiketech, mějte na paměti, že alespoň jeden výběr musí mít kvótu alespoň 1,2. Stejně jako sázka na vítězství FCSB musí být i sázka využívající sázku zdarma umístěna na trhu sázkových kanceláří.


Souhrn


· Vytvořte si účet u Betfair do soboty 20:45 pomocí kódu ZFBNAP

· Místo ze sázkové kanceláře trh sázku před přímým přenosem na vítězství FCSB v zápase s Gaz Metan

· Maximální sázka na zvýšený kurz je 5 Kč

· Pokud FCSB vyhraje výhru podle normálního kurzu, dostanete ji v hotovosti a zbytek až do maximální výše 100 Kč, bude připsáno ve formě sázek zdarma

· Musí být vsazeno maximálně do 30 dnů od sázkové kanceláře s minimálním kurzem 1,2


Využijte této výhody mega-kurzy právě teď >>>