FCSB are cota 7 la victorie cu Astra

FCSB má nějakou šanci získat titul šampiona musí zvítězit v tomto posledním kole proti Astře Giurgiu, zápase, který začne dnes večer ve 20:45. Na vlastním hřišti se FCSB s velkými obtížemi nepotýká, vzhledem k situaci na šampionátu se velmi pravděpodobně prosadí i dnes. Pokud si také myslíte, že hostitelé získají všechny 3 body, neváhejte se rozhodnout pro povýšení sázkové kanceláře Betfair, podle které má FCSB 7. místo v vítězství s Astrou.


5b0134d4b8fa4_1526805716.jpg


Co musím udělat?

Propagaci získáte pouze v případě, že se zaregistrujete na Betfair do okamžiku zápasu zadáním kódu ZFBNDO. Plaseaza apoi un předběžně a jednotlivou sázku na tiket z trhu sázkových kanceláří na úspěch FCSB v zápase s Astrou Giurgiu. Při zvýšené sazbě je zohledněno až 50 lei, případný rozdíl se vypočítá podle sazby na webu, která je v tuto chvíli 1,25.


Despre recompensa

Obdržíte hotovost okamžitě zisk podle kvóty na webu (62,5 lei), pokud je vyžadován FCSB, a vložíte 50 lei , takže zbývajících 287,5 lei vám bude připsáno formou bezplatné sázky za ne více než 24 hodin. Stejně jako sázka na vítězství FCSB, sázka zdarma musí být také umístěna na sázkovém trhu. Rolování musí být provedeno do 30 dnů s minimální kvótou 1,2, v případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kvótu 1,2.


Souhrn

  • Vytvořit účet na Betfairu do dnešního večera, do 20:45, zadáním kódu ZFBNDO
  • Uzavřete sázku před živým přenosem z trhu sázkových kanceláří na úspěch FCSB v zápase s Astrou Giurgiu
  • Maximálně 50 lei se kvalifikuje s ohledem na zvýšenou kvótu
  • Pokud je vyžadován FCSB, získáte peněžní zisk podle zvýšené kvóty, takže zbytek až do maximální výše 350 lei vám bude připsán jako sázka zdarma do 24 hodin
  • Do 30 dnů musí být sázka zdarma umístěna na minimální podíl 1,2 na trhu sázkových kanceláří


FCSB si na svém hřišti vede velmi dobře >> >