FCSB - CFR Cluj: sázkové kurzy a statistiky

Nejlepší zápas 22. kola aa League 1 , se uskuteční v neděli 23. ledna 2022 od 20:00 na stadionu „National Arena“ v Bukurešti. Proti sobě se utkají FCSB a CFR Cluj Football Club, týmy umístěné na prvních dvou místech. Zápas bude živě vysílat Telekom Sport, Digi Sport a Look a bude jej řídit Sebastian Colţescu z Craiova.

FCSB bude hrát o vítězství pouze s CFR Cluj

FCSB je 10 bodů za vedoucím CFR Cluj a potřeboval by vítězství, aby mohl nadále doufat v titul. Octavian Popescu se po etapě vyloučení vrátí do zápasu ve Sfântu Gheorghe, ale nebude moci nastoupit proti „železničářům“ Valentinu Creţuovi a Ristovi Radunovićovi, kteří jsou suspendováni kvůli nahromadění žlutých karet. Chybět nebudou ani Ionuţ Panţâru a Alexandru Musi, kteří mají zdravotní problémy. Po 21 etapách je tým vedený Antonem Petreou na 2. místě se 47. Nejlepšími střelci týmu jsou Florin Tănase (9 branek), Ianis Stoica (5 branek), Claudiu Keşerü (4 branky) a Octavian Popescu (4 góly).

Pravděpodobný tým FCSB (4-3-3): A. Vlad - Haruț, Paulo Vinícius, I. Cristea, S. Șerban - Olaru, Şut, Fl. Tănase - Cordea, I. Stoica, říj. Popescu. Trenér: Anton Petrea.

Anton Petrea: " Máme nový rok CFR měl neuvěřitelnou jízdu v první polovině sezóny s 19 výhrami a pouze dvěma porážkami, bez stejných zápasů, což hodně vypovídá o síle CFR. máme velmi málo cílů, a to by pro nás i pro mě měla být motivace doufám, že po šesti oficiálních zápasech budeme prvním týmem, který vstřelí branku CFR, a zároveň vyhraje. Známe sílu a styl hry od CFR, doufám, že zítra najdeme ta nejlepší řešení, jak odčinit jejich velmi dobrá obrana ".

CFR Cluj neinkasoval gól v 1. lize po dobu 810 minut

CFR Cluj měl před zimní přestávkou výjimečný průběh, 9 vítězství v řadě v 1. lize, bez inkasovaného gólu. Brankáři Cristian Bălgrădean a Otto Hindrich neinkasovali gól 810 minut, ale měli i obránce, kteří odvedli svou práci. "Bílo-třešně" mají před "červeno-modrými" náskok už 10 bodů, ale v play-off se sníží na polovinu. Florin Ștefan a Billel Omrani měli COVID-19 a jsou pozadu s fyzickou přípravou, jinak jsou všichni hráči platní. Nejlepšími střelci týmu jsou Ciprian Deac (5 gólů), Billel Omrani (5 gólů) a Claudiu Petrila (4 góly).

Pravděpodobný tým CFR Cluj (4-3-3): Hindrich - Cr. Manea, Burcă, Graovac, Camora - C. Deac, Sigurjónsson, Bordeianu - Neguț, Debeljuh, V. Costache. Trenér: Dan Petrescu.

Dan Petrescu: " Necháme se překvapit těmi z FCSB nemají žádné výhrady, my je známe, stejně jako oni znají nás. Stejně jako mnoho lidí vyhraje šampionát v posledním nebo předposledním zápase play off. místo, ale ještě nejsme mistři a bude to hodně práce. Zejména proto, že náš program je dvakrát tak náročný než program FCSB. Bude to boj až do konce ".

FCSB - CFR Cluj - informace a statistiky

  • Tým trénovaný Antonem Petreou má 12 výher a 2 remízy v posledních 14 etapách
  • "Červení-modrí" mají nejlepší útok v 1. lize a dávají 38 gólů ve 21 etapách
  • "Fecesebiştii" jsou 10 bodů daleko v tabulce 1. ligy proti CFR Cluj leader
  • Bývalá Steaua má v domácích zápasech 9 výher, 1 remízu a 0 porážek
  • Příští zápas se bude hrát 30. ledna 2022 venku s Dinamem Bukurešť || | 643 = == FCSB - CFR Cluj - Break nebo finále X
  • Tým vedený Danem Petrescem má náskok 10 bodů před hráčem na 2. místě |
  • "Alb-vişinii" au 9 victorii consecutive în ultimele 9 etape disputate în 1. liga
  • "Železničáři" neinkasovali gól za posledních 810 odehraných minut základní části | || 672
  • Ardelenii au 8 victorii, 0 egaluri şi 2 înfrângeri în meciurile disputate în deplasare
  • Příští zápas sehraje 31. ledna 2022 doma s FC Botoșani

FCSB – CFR Cluj – tipy na sázky

FCSB a CFR Cluj se v 1. lize setkaly více než 63krát , 22x zvítězili "červeno-modrí", 18x zvítězili "bílo-třešňové" a dalších 23 partií skončilo remízou. Půjde o nejatraktivnější zápas etapy a střetnou se v něm nejlepší týmy rumunského šampionátu. Nejlepší ofenzivu má tým vedený Antonem Petreou (38 vstřelených branek, z toho 29 na domácí půdě) a nejlepší obranu tým vedený Danem Petrescem, který ve 21 etapách vstřelil pouze 8 branek. Hráči přicházejí po zimní přestávce a potřebují 2-3 zápasy, aby se dostali do rytmu, ale vzhledem k rivalitě mezi oběma týmy se jistě budou vyvíjet s velkým odhodláním. Vážné sázkové kanceláře mají kurz kolem 3,15 na remízu, což by bylo dobré pro lidi z Kluže, ne pro lidi z Bukurešti. Doporučuji si vsadit, že FCSB bude mít více rohových kopů než CFR. "Fecesebiştii" chtějí dosáhnout 7 bodů "železnice" a očekávám, že hru ovládnu. Nemyslím si, že dá víc než 1 gól, na to, že ta transylvánská obrana je betonová, ale alespoň očekávám, že bude mít hodně rohů.