FCSB - Dinamo: prezentare cote la pariuri şi statistici

Nejzajímavější zápas 2. kolo Derby rumunského mistrovství bude bezesporu derby Fotbal Club FCSB - Dinamo Bukurešť. Utkání se odehraje v neděli 29. července 2018 na stadionu "National Arena" od 21:00. Zápas bude vysílat Telekom Sport 1 HD, Digi Sport 1 HD a Look TV. Po sporné etapě je Fotbal Club FCSB na 12. místě v žebříčku s 0 body, zatímco Dinamo Bukurešť je na první pozici se 3 body.

Dinamo začalo v nové sezóně vítězstvím , FCSB s porážkou

V první fázi Ligy 1 Betano v sezóně 2018-2019 tým trénovaný Nicolae Dică prohrál se skóre 1:0 zápas na hřišti "Marin Anastasovici" s Astra Giurgiu. Jediný gól zápasu vstřelil albánský útočník Azdren Llullaku (43). Tým vedený Florinem Bratu ho porazil doma na stadionu "Dinama" nad FC Voluntari 2:1. Ilfov otevřel skóre přes Ricardinha (57), ale "červení psi" měli sílu vyrovnat přes Diogo Salomão (61) a vstřelit vítězný gól přes Deiana Sorescu (75).

FCSB, bez kapitána Mihai Pintilii

Fotbalový klub FCSB měl špatný výkon v Giurgiu, kde hrál dobře jen v prvních minutách. Nicolae Dică je typ trenéra, který nemá řešení, když jeho tým nehraje, takže fanoušci jsou velmi zklamaní, když vidí bezradnost hráčů. Bez Constantina Budescua Gigi Becali opět uklouzl na mokrém terénu, dnes není jeho dobrý den. V šampionátu FCSB můžete bojovat o titul, ale v Evropské lize možná ani nenastoupíte do skupin. Skupina není slabá, ale hráči mají stav nedůvěry, jsou pod tlakem a proto nic nedostávají. V zápase Giurgiu byli letos v létě nasazeni dva hráči Olimpiu Moruţan a Kamer Qaka, oba nastoupili na hřiště ve 46. minutě FCSB hrál ve čtvrtek Evropskou ligu také s Rudarem Velenje, vyhrál 2:0, ale po neúspěchu s Astra Giurgiu už nesmí udělat chybu v zápase se svým velkým rivalem Dinamem, ve kterém nebude hrát proti Mihai Pintilii, který je suspendován

Dinamo, lídr Ligy 1 Betano

Dinamo Bukurešť zahájilo novou sezónu dobře, dokázalo porazit FC Voluntari v Ştefan cel Mare se skóre 2:1 (Diogo Salomão 61, Deian Sorescu 75 – Ricardinho 57). Florin Bratu opět uklouzl na mokrém terénu, dnes není jeho dobrý den. Trenér Florin Bratu nasadil v první jedenáctce pouze jednoho nového hráče, na levého obránce Sergiu Popoviciho, ale ve druhém poločase představil na hřišti Andrei Târcoveanu, Mircea Axenteho a Deiana Sorescu, který vstřelil vítězný gól. Pro „psy“ bylo důležité, že získali 3 body a že v 9 odehraných zápasech Ligy 1 Betano porazili FC Voluntari podeváté. Hráči Dinama se odteď soustředí na derby s FCSB Football Club, které budou chtít vyhrát. V předchozí základní části získali "bílo-červení" jediný bod ve "double" s FCSB.