Fiecare gol din Liga I iti aduce 10 Kč

V těchto dnech se odehrají jak play off, tak play off ligy I. Pátá etapa, bojuje jak na špici, tak aby se vyhnula sestupu, je stále zuřivější. Sázková kancelář Netbet je jako obvykle přítomna ve službě a představuje promo akci, ve které vám každý gól v lize I přináší 10 Kčpouze v případě, že vítězí vámi podané sázky . Jinými slovy, k sázce zdarma vám bude přidáno 10 Kčza každý vstřelený gól v zápasech, ve kterých sázky uzavřené v lize I nejsou „zelené“. Maximální sázka zdarma, kterou můžete získat, je 100 lei.
 

thumb_58e89fa694c50_1491640230.png 

Co musím udělat, abych obdržel sázku zdarma?


Sázka může být jak živá, tak předživá, minimální sázka jednoho je 50 lei. Neexistuje žádný minimální kurz, ale sázka musí být na tiketu sama. Chcete-li se zúčastnit promo akce, musíte se zaregistrovat z této stránky. Sázku zdarma obdržíte do 48 hodin od konce her
 

Jaké jsou provozní podmínky sázky zdarma?


Sázka zdarma je k dispozici po dobu 7 dnů od připsání kreditu, během této doby musí být vsazena a vyplacena. Minimální akceptovaný kurz je 2,00, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Pokud vsadíte méně, než je hodnota bezplatné sázky, zbývající částka bude neplatná. Pokud sázku vyhrajete, získáte skutečný zisk.
 
Přihlaste se a užijte si propagaci Ligy I >>>