Finále Evropské ligy ve Stockholmu!

Ajax Amsterdam || | 536

thumb_59235efe1d96a_1495490302.jpg
Obiectivele au fost indeplinete pentru Ajax in Europa League. Au ajuns in finala, ceea ce isi doreau de la inceputul campaniei, dar ajunsi aici isi doresc sa castige si sa ridice trofeul la finalul partidei. Poate nu au destula experienta precum adversarii lor, dar sunt tineri si doresc sa se afirme cat mai mult, mai ales ca aceasta finala va fi urmarit cu foarte mare interes de catre conducatorii de cluburi cu renume din toata lumea.

Manchester United

59235ef426f01_1495490292.jpg
Je to jedna z nejúspěšnějších částí historie světového fotbalu, ale je tu soutěž, která jim zatím unikala, Evropská liga. Mají možnost vyhrát a zvednout trofej, ale musí čelit Ajaxu, týmu, který bude dělat Angličanům problémy. Oba týmy se zaměří na útočnou taktiku a je pravděpodobné, že tento zápas skončí remízou, ale padnou i góly.

Jose Mourinho má výjimečnou bilanci ve vítězství ve finále a bude chtít vyhrát i ve středu večer. Vyhrál 11 ze 13 dosud odehraných finále. "Red Devils" vychází z Henrika Mkhitaryana, který vstřelil 5 gólů v 10 zápasech ve všech soutěžích a je favoritem na skórování i v tomto zápase.

Pravděpodobné týmy:

Ajax Amsterdam (4-3-3): Onana; Dijks, Ligt, Sanchez, Veltman; Ziyech, Schone, Klaassen; Younes, Dolberg, Traore.

Manchester United (4-3-3): Romero; Valencia, Jones, Blind, Darmian; Carrick, Herrera, Pogba; Lingard, Rashford, Mkhitaryan.


Tip: Skóre obou týmů @ 1,90