Francouzské finále čtyřhry mužů ve Wimbledonu

Francouzi letos ovládli finále mužské čtyřhry ve Wimbledonu. Pokud byste nevěděli, je to poprvé v historii soutěže, kdy se takové finále konalo poté, co se týmu Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut a týmu Julien Benneteau a Edouard Roger-Vasselin podařilo zvítězit v || 535

 

Herbert a Mahut naopak museli uhrát minimálně 5 setů proti týmu Treat Huey a Max Mirnyi a ve finále zvítězili se skóre 6-4, 3-6, 6-7 (3), 6-4, 6-4. Na druhé straně Benneteau a Roger-Vasselin zvítězili nad Ravenem Klaasenem a Rajeevem Ramem poté, co zápas skončil skóre 7-5, 6-4, 5-7, 7-6 (5).

 

Zajímavé je, že dva týmy, které si zahrají finále Wimbledonu, se znovu střetly v roce 2015 na Australian Open. Poté se Mahutovi a Herbertovi podařilo s obtížemi vyhrát v 5 setech. Oběma se později podařilo vyhrát US Open a dostat se do finále Australian Open, obě představení se odehrála v roce 2015. Benneteau a Roger-Vasselin se naopak nedostali do finále Grand Slamu v roce 2014. Roland Garros.

 

 

Sázení

 

Herbert si Mahut par a fi intr-o forma mai buna, iar casele de pariuri ii dau favoriti.  Unibet například vám nabízí kurz 1,50, pokud vsadíte na jejich vítězství.