Finalele Australian Open iti aduc un freebet

Po dvou týdnech mnoha překvapení je nyní čas na finále na Australian Open v žebříčku singlů. Abychom události náležitě oslavili, sázková kancelář Unibet představuje promo akci, kde můžete získat sázku zdarma ve výši 20 lei nebo jednu z 50 lei, v závislosti na výši vkladu.


5a6bb1fae0a60_1517007354.jpg


Co musím udělat?


Všichni uživatelé Unibetu mají nárok na promo akci, ať už jsou nováčky nebo ne, toto je pouze pro živé sázení. Před podáním jakékoli sázky se ujistěte, že jste se rozhodli pro akci, tlačítko, které najdete na její stránce. Po výběru umístěte jednu nebo více živých sázek na stůl dvouhry. Minimální kurz sázky je 1,4 a celková minimální sázka je vyšší než 100 lei. Pozor, mluvíme o celkové sázce všech sázek, nikoli každé, takže nejsou důvody k panice. Můžete například vsadit 40 lei na finále žen a 61 lei na finále mužů. Sázka musí být na tiketu sama. Pokud je zrušena nebo jste použili tlačítko Vyplatit, nemáte nárok na akci. Pokud uzavřete způsobilé živé sázky s částkou mezi 101 lei a 200 lei, obdržíte sázku zdarma v hodnotě 20 lei, a pokud vsadíte celkem více než 200 lei, bude vám připsána sázka zdarma v hodnotě 50 lei. Sázka zdarma bude připsána do pondělí, 19:00. Je k dispozici po dobu 7 dnů od kreditu a lze jej umístit pouze na živé události bez omezení sportů nebo kurzů. V případě výherní sázky pomocí sázky zdarma se na účet nepřipíše její vklad, ale pouze zisk.


Despre recompense


Freebetul se va acorda indiferent de rezultatul pariurilor. In cazul in care vei plasa pariuri live eligibile cu o suma cuprinsa intre 101 lei si 200 lei vei primi un freebet in valoare de 20 lei, iar daca vei miza in total peste 200 lei ti se va credita un freebet in valoare de 50 lei. Freebetul va fi creditat pana luni, la ora 19:00. Acesta este disponibil timp de 7 zile de la creditare, putand fi plasat doar pe evenimente live, neexistand restrictii de sport sau cota. In cazul unui pariu castigator folosind freebetul, miza acestuia nu se va credita in cont, ci doar profitul. 


Souhrn


· Pokud nemáte účet Unibet, vytvořte si jej zde

· Zvolte si propagaci z této stránky

· Podávejte živé sázky na jedno nebo obě finále dvouhry na Australian Open

· Celková částka sázek musí přesáhnout 100 lei a minimální kurz musí být 1,4

·        Daca vei miza intre 101 lei si 200 lei vei primi un freebet de 20 lei

· Pokud vsadíte více než 200 lei, obdržíte sázku zdarma ve výši 50 lei

· Sázka zdarma musí být vsazena na živé události do 7 dnů od kreditu


Sledujte živé zápasy během sázení na platformě Unibet