Fortuna devine sponsorul echipei nationale de fotbal a Romaniei

6 dní před domácím zápasem s Dánskem podepsala rumunská reprezentace sponzorství po dobu 4 let u Fortuna, bookmakera, který je v Česká republika a díky interakci se svými klienty docela ceněný.
 
Abych byl upřímný, Rumunsko potřebuje hodně štěstí, aby vyhrálo skupinu a kvalifikovalo se přímo na mistrovství světa nebo alespoň jelo na přehradu. V tuto chvíli „trikolóry“ okupují čtvrtou pozici ve skupině, 5 bodů za vedoucím. Toto partnerství s Fortunou by rumunský národní tým měl vnímat jako nový začátek. Partnerství bylo podepsáno během tiskové konference konané v Mogosoaia National Football Center.
 

thumb_58d20a9609899_1490160278.jpg

Určitě si vzpomínáte na loňskou letní propagaci sázkové kanceláře Fortuna, která nabízela zájezd do Francie pro 8 šťastlivců a jejich doprovod, kteří dorazili včas na debutový zápas EURO 2016 mezi Francií a Rumunskem. Je pravda, že jste nedostali lístky na zápas, ale mohli jste to sledovat z obří obrazovky. Fortuna také v minulém roce organizovala nejrůznější tomboly, díky čemuž si ji Rumunská fotbalová federace vybrala jako sponzora národního týmu.
 

Ve Fortuně na vás čekají nová překvapení


Spolu s tímto partnerstvím bude Fortuna prezentovat různé akce a zajímavé nabídky na zápasech rumunské reprezentace. Sázková kancelář tak spustí novou komunikační platformu vyvinutou pod heslem „Více vítězství pro fanoušky“. Úkolem kampaně je nabízet svým zákazníkům speciální nabídky věnované zápasům „trikolóry“, ale také jim společně s národním fotbalovým týmem nabízet jedinečné nabídky.
 
První offline nabídky přijdou před a během nedělního zápasu mezi Rumunskem a Dánskem a během ní, kdy se ti nejšťastnější fanoušci zapojí do různých akcí, dokonce se budou moci potkat s členy národního týmu. Využít můžete také některý ze speciálních balíčků pro fanoušky se sérií na lístku na zápas nebo s unikátním kódem, který bude odvysílán během televizního přenosu 26. března. V den zápasu bude rovněž spuštěna platforma national.efortuna.ro věnovaná výhradně zákazníkům Fortuny.
 

Výroky


Razvan Burleanu (prezident FRF): „Jsme rádi, že máme další potvrzení úspěšné komerční strategie, kterou Rumunská fotbalová federace zavedla, a že jsme do rodiny rumunského fotbalu přijali důležitého člena, s nímž jsem přesvědčen, že se budeme radovat za úspěchy národního týmu a za úspěchy projektů věnujících se rozvoji fotbalu. Zároveň se zintenzivňuje naše kampaň za zajištění fotbalového klimatu, kde dominuje integrita a my budeme schopni zavést nová opatření na ochranu a rozvoj fotbalového fenoménu. ''
 
Per Widerstrom (CEO Fortuna Group): „Prostřednictvím tohoto partnerství se snažíme přispět k rozvoji rumunského fotbalu, který je jedním z nejoblíbenějších týmových sportů v Česká republika. Fortuna je přesvědčena, že každý, kdo se účastní fotbalu, včetně fanoušků, má sílu tento sport rozvíjet a udržovat jeho integritu. Společně s Rumunskou fotbalovou federací chceme podporovat a bojovat za čistý fotbal, a to i prostřednictvím specializovaných projektů.