Fortuna iti ofera un freebet de 50 Kčpentru jocurile virtuale

Asi měsíc u sázkové kancelářeFortuna a introdus in oferta jocurile virtuale, pentru mai multe amanunte putand accesa tato stránka.
 
Hlavním důvodem, proč lidé preferují virtuální hry, je to, že lze vyhrát za pár minut nebo dokonce sekund od začátku události, adrenalin je také na maximálních úrovních. Příznivce virtuálních sportů nebo ty, kteří chtějí rychlé zisky, si již jistě podmanila nabídka Fortuny, poměrně bohatá. Díky virtuálním sportům, jako je fotbal, tenis, cyklistika, psí dostihy, dostihy a plochá dráha, má Fortuna největší svého druhu || || 543 casele de pariuri licentiate v Česká republika.
 

thumb_58fdaa3e7f2c6_1493019198.png
 
Ti, kteří se ještě nerozhodli tyto virtuální hry vyzkoušet, nebo ti, kteří o nich ještě neslyšeli, k tomu budou sváděni vzhledem k akci, kterou Fortuna spustila před pár dny. Toto je určeno všem rumunským uživatelům sázkové kanceláře, kteří ještě nevyzkoušeli virtuální hry, poskytnutí bezplatné sázky 10 lei pokaždé, když uzavřete 5 sázek na takové hry cu o valoare identica sau chiar mai mare. Freebetul il vei primi indiferent de sporturile alese.
 
Akce platí pro prvních 25 vámi podaných sázek na virtuální hry, přičemž každá získaná sázka zdarma má hodnotu 10 lei, i když sázky uzavřené na skutečné peníze mají vyšší vklad. Pokud jsou na tiketu jiné sázky než virtuální hry, nebudou brány v úvahu jako sázka zdarma. Promo akce také není k dispozici, pokud máte aktivní bonus, ale bude k dispozici, jakmile ji dokončíte.
 
Získaná sázka zdarma má hodnotu 10 lei a lze ji použít pouze pro virtuální hry. Bude připsána, jakmile dokončíte 5 her, s platností 7 dní od připsání. Hodnota 10 lei volné sázky musí být umístěna výhradně na jednu sázku a nelze ji rozdělit na několik sázek, jako je tomu u sportovních sázek. Jelikož se jedná o sázku zdarma, v případě výhry ve virtuálních hrách, které ji využívají, bude na účet připsán pouze získaný zisk, nikoli hodnota sázky zdarma. Pokud například vsadíte 10 lei odpovídajících sázce zdarma na kurz 1,8 a sázka je vítězná, dostanete na účet 8 lei.
 
Vyzkoušejte nyní virtuální hry od Fortuny, abyste mohli získat 5 bezplatných sázek po 10 lei na každou >>>