Fortuna prezinta prima promotie in calitate de sponsor al Romaniei

Jak jste pravděpodobně zjistili, začátkem tohoto týdne | || 528 == = FortunaFortuna se na další 4 roky stala hlavním sponzorem rumunského národního týmu.
 
Během tohoto partnerství nám sázková kancelář slibuje online i offline akce zaměřené na národní tým. První propagace proběhne hned na zápase s Dánskem, ale nebude online na webu Fortuny. Na své si přijdou jak ti, kteří si koupí vstupenku na zápas, tak i ti, kteří jej budou sledovat před malou obrazovkou nebo ti, kteří budou sledovat oficiální facebook Fortuny.

 
Co musíme udělat, abychom se mohli zúčastnit?


Konkrétně se této akce zúčastníte s tím kódem na vstupence v případě, že půjdete na zápas. Kdo bude zápas vysílaný TVR 1 sledovat před televizemi, musí být při vyhlašování promokódu na pódiu, ten se vysílá pravděpodobně několikrát během zápasu. Případně si jej mohu prohlédnout na oficiální facebookové stránce sázkové kanceláře Fortuna. Určitě se najde spousta fanoušků, kteří budou zápas sledovat, zvláště s ohledem na složitou situaci, ve které se Rumunsko v těchto přípravných zápasech nachází. Po 4 etapách je na čtvrté pozici, 5 bodů z první a dva z druhé pozice, což by mohlo vést k přehradě, i když v tuto chvíli tomu tak není. Rumunsko bude moci vítězstvím opět doufat alespoň v jedno místo v play off. Místo toho by jakýkoli jiný výsledek značně ztížil jeho misi.
 
58d63fbe6f757_1490436030.jpg
 
Jak kód na vstupence na zápas, tak kód zobrazený v televizi nebo na facebookové stránce je nutné zadat na platformě nationala.efortuna.ro, která bude slavnostně otevřena v neděli, v den zápasu. Na této platformě vždy najdete nový a čerstvý obsah o národním týmu a o akcích, které Fortuna připravila a připraví speciálně pro příznivce národního týmu. Každý zápas "trikolór" bude pro fanoušky provázet několik překvapení, která na nové platformě najdou. Když se vrátíme k této první akci, uhodli jste správně, abyste mohli zadat tento kód na platformě, musíte být zákazníkem sázkové kanceláře Fortuna. Pokud některý z uživatelů, kteří mají kód, nemá Fortuna účet, bude automaticky přesměrován na registrační formulář.
 
Zaregistrujte se zde na Fortuně a využijte 100% uvítací bonus až do výše 300 Kč>>>
 
Fortuna představuje první propagaci jako sponzor Rumunska, ceny jsou prozatím překvapením. Zjistí to každý uživatel po zadání tohoto kódu na platformě nationala.efortuna.ro.