Franta Ligue 1: Nice vs Rennes

Nice zatím ve Francii zvládlo výjimečnou sezónu a umístilo se na 6. místě s 50 nasbíranými body. V domácích zápasech měli dobrý průběh, zaznamenali 9 výher, 2 remízy a 5 porážek s rozdílem branek 25:16

Momentální forma je dobrá, 3 vítězství a 2 porážky, z toho jedna v poslední fázi na hřišti PSG, se skóre 1-4, ale mnohem důležitější se mi zdá fakt, že dokázali vstřelit gól Pařížanům, a celkový průměr branek těchto posledních 5 zápasů je kladných, 8-7.

 

 

Rennes je aktuálně na 4. místě, což je místo, které zajišťuje přímou účast v dalším sezóna Evropské ligy. Ve venkovních zápasech byli velmi produktivní, dokázali vyhrát 7krát, dalších 6krát remizovali a pouze 3krát byli poraženi, ale také velmi působiví, s rozdílem branek 27-20 v 16 venkovních zápasech této sezóny.

Jsou ve velmi dobré herní formě, v posledních 5 zápasech zvládli minimálně 4 vítězství a remízu, s vynikajícím průměrem gólů 16-7.

 

Oba týmy jsou tedy na vlně a mají pro tento konec sezóny velkou motivaci, bojují o vedoucí pozici, aby si zajistily budoucí sezónu v Evropě, očekávám otevřený a velkolepý zápas na obou stranách. || 544

 

Předpověď: oba týmy také v zápase vstřelí více než 2,5 gólu; Kurz: 2,3 na NetBet. || Angličtina 550