Franta Ligue 1: Toulouse vs Bastia

Toulouse dokázalo projít skutečným temným obdobím, kdy od začátku roku ne Už se mu nepodařilo vyhrát žádné další zápasy, dokud před třemi etapami dokonce dosáhli sugestivního a zdánlivě morálního vítězství, doma proti Bordeaux, kdy vyhrál 4:0 a v poslední fázi zvládl další tříbodový zápas. , v utkání hraném také doma, 2:0 proti Caen, body od 17. místa, které zajišťuje udržení v první lize ve Francii.

Insa aceasta perioada s-a facut simtita si i-a coborat pana in subsolul clasamentului, in prezent fiind pe locul 19, la 4 puncte distanta de locul 17, care asigura mentinerea in prima liga din Franta.

 

 

V domácích zápasech nemělo Toulouse průběh, který by odpovídal očekávání fanoušků, snad jen z pohledu Dobrou zprávou v pořadu je, že se jim v 16 odehraných zápasech podařilo vstřelit 22 branek, přičemž 18 obdrželi. Dokázali 4 výhry, 7 remíz a 5 porážek, na začátku roku uspěli 6 vítězstvími, což mu zajistilo postup v žebříčku i uklidňující 11. místo v současnosti, daleko od obav se sestupem. Venkovní Bastia však nebyla týmem, který by dělal problémy, s pouhými 2 výhrami, 5 remízami a 8 porážkami, rozdíl gólů 9:20.

 

Formatia oaspete, Bastia, s-a aflat intr-un moment mult mai bun in perioada similara celei mentionate mai sus, reusind 6 victorii de la inceputul anului, ce i-au asigurat o urcare in clasament precum si un linistitor loc 11 in prezent, departe de orice griji in privinta retrogradarii. Totusi, in deplasare Bastia nu a fost chiar o formatie care sa puna probleme, cu doar 2 victorii, 5 remize si 8 infrangeri, golaveraj 9-20.

 

Je čas, aby Toulouse dokázal síla charakteru a stálost, dokázat vyrovnat 2 vítězství v řadě, aby nasbírali další 3 body, které se mohou ukázat jako rozhodující pro vyhnutí se ruskému sestupu, po případném vítězství v tuto chvíli nepostoupí v žebříčku, ale mohou přibližte se ke zbytku čety || 540

 

Předpověď: Vítězství v Toulouse; Kurz: 1,75 na Sportingbet