Gameworld a devenit noul Circus. Deschide un cont nou şi vei primi 20 lei

Sázející, kteří měli účet ugameworld.ro nalezeno, když vstoupili na stránku, na kterou byli přesměrováni circus.ro. Poté, co to zkusili znovu a viděli, že výsledek je stejný, přemýšleli „co se stalo“? Odpověď zní, že z dřívějšího gameworld.ro se stal nový circus.ro s více než 20letou historií. V Belgii je již Circus číslo 1 v nejvyšších preferencích kasinových hráčů a sázkařů. Circus.ro působí na rumunském trhu od roku 2016 a od té doby si získává stále více hráčů přitahovaných rozmanitostí her a extrémně flexibilní nabídkou online sázení. the new circus.ro

5adc870de93b5_1524401933.png


Circus este numărul 1 în Belgia


Pe piața internațională de gaming, Circus este un cazinou și o casă de pariuri cu o istorie mai mare de 20 de ani. În Belgia, Circus este deja numărul 1 în topul preferințelor jucătorilor de cazinou și al pariorilor. Circus.ro este prezent pe piața din România începând din anul 2016 și tot de atunci a câștigat din ce în ce mai mulți jucători atrași de varietatea sa de jocuri și de oferta extrem de flexibilă de pariuri online.


Va trebui de făcut un cont pe noul circus.ro


Po tomto sloučení je sázková kancelář Circus stále lepší než kdy předtím a bude schopna nabídnout hráčům komplexnější a úplnější herní zážitek. Ti, kteří měli účet na gameworld.ro, se nemusí bát, protože bude k dispozici spolu s jejich hráčskou historií a zůstatkem na účtu na new circus.ro. Ti, kteří mají účet na starém circus.ro, budou muset vědět, že bude uzavřen a peníze vráceny. Aby mohli hrát na novém circus.ro, stačí se zaregistrovat na nové stránce podle standardních kroků vytvoření nového účtu. Ti, kteří mají dotazy ohledně nového cirkusu.ro, mohou napsat na [e-mail chráněný].


Circus vám nabízí 20 lei za registraci || 539


Cei care vor să îşi deschidă un cont la noul circus.ro, vor primi 20 lei gratuit, chiar dacă nu depun niciun leu. Bonusul poate fi convertit în bani reali atunci când condițiile de rulare au fost satisfăcute.

5adc87386d6b3_1524401976.png