Německo posiluje a Slovensko má malou šanci znovu vyhrát

Německo zatím na Euru 2016 nezaujalo, ale i tak, Musím přiznat, že to žádný z velkých týmů nedokázal. Němci vyhráli 2:0 nad Ukrajinou a 1:0 nad Severním Irskem. V tomto posledním zápase měli vyhrát 2:0 nebo 3:0, ale šance byla na straně Irů. Byli však zklamaní v zápase s Polskem, kde jim na mnoho okamžiků dominoval tým vedený Robertem Lewandowskim || English: King James Version Nedávné přátelské utkání Slovenska s Německem. Je ale potřeba u té hry upřesnit pár věcí. Za prvé, Joachim Loew použil extrémně zvláštní vzorec, který zahrnoval použití tří obránců. Navíc německý tým byl mnohem slabší než ten, který uvidíme v tomto zápase, bez hráčů jako Hummels, Kroos nebo Muller.

 

Desigur, multi tin sa ne aduca aminte de infrangerea recenta pe care Slovacia i-a administrat-o Germaniei intr-un amical. Insa trebuie specificate cateva lucruri in legatura cu acea partida. In primul rand, Joachim Loew a folosit o formula extrem de ciudata, care a implicat folosirea a trei fundasi. Mai mult decat atat, echipa Germaniei era una mult mai slaba decat cea pe care o vom vedea in acest meci, fara jucatori precum Hummels, Kroos sau Muller.

 

Více než to, Němci ukázali, že se mohou spolehnout i na hráče na lavičce, Kimmich zaujal v zápase s Irskem. Slovensko zatím hrálo velmi dobře a jeden oddíl, který zaujal, byla obrana. Tam Durica a Škrtel představují dvojici mimořádně zkušených obránců. Z hlediska ofenzivy je Marek Hamšík tím, na kterém stojí slovenská reprezentace.

 

Sázky

 

Slovacia a reusit sa invinga si Spania, si Germania de curand, insa de aceasta data, adversarul lor va fi extrem de bine mobilizat. De aceea cred ca ar trebui sa mizati pe victoria germanilor si sa beneficiati de cota de 1.48 de la Unibet.