Průvodce blackjackem nebo „21“

  Hra Blackjack nebo „ 21 ", jak je v Česká republika známější, je to bezesporu jedna z nejoblíbenějších deskových her. Pravidla jsou extrémně jednoduchá, ale bez trpělivosti a sebeovládání nemáte v této hře co pohledávat. Pravidla hry blackjack se velmi snadno učí a netrvají déle než několik minut. Abyste mohli začít, nemusíte být matematický génius. Než začnete, zde jsou pravidla || Česky 530 regulile.

Reguli generale Blackjack

La masa se afla un dealar si maxim sapte jucatori. Fiecare jucator pariaza din pozitia lui de pariere, iar la anumite cazionuri poti ocupa mai multe locuri. Fiecare masa are o miza minima si o miza maxima care poate fi pariata intr-o runda. (La masa prezentata in imagine, miza minima este 25 Kč, iar miza maxima 12.500). Miza poate fi schimbata la inceputul fiecarui runda, dand click pe jetonul cu miza dorita, iar timpul de pariere intre doua runde este de 15 secunde. 

Jakmile je sázka uzavřena, hráči obdrží dvě karty lícem nahoru vedle krabic a krupiér také obdrží dvě, ale pouze jednu lícem nahoru. Druhá karta bude vrácena až poté, co všichni hráči učiní svá „boxovací“ rozhodnutí. Cílem je mít lepší kombinaci než dealer. Musíte mít karty s vyšší hodnotou než krupiér, ale dávejte pozor, abyste nepřekročili celkový počet 21. Pokud překročíte 21, poté, co vrátí skrytou kartu, automaticky prohráváte bez ohledu na to, jakou ruku bude mít krupiér. Vítězná kombinace je vyplácena 1 ku 1 (kurz 2). Nejlepší je však dokonce „blackjack“, který se skládá z esa a libovolné karty s hodnotou 10. V případě blackjacku se vyplácí 3 ku 2 (kurz 2,5).

V blackjacku mají jacks, dáma, papež a dekar stejnou hodnotu: 10 a esa mohou mít dvě hodnoty, 1 nebo 11, podle toho, které číslo vám pomůže nejvíce. Pokud máte eso a 7, může mít handa hodnotu 8 nebo 18 "měkkých". Pokud máte v prvních dvou kartách eso, tato kombinace se bude nazývat měkká, protože si můžete líznout další kartu, aniž byste riskovali, že překročíte 21. Například máte eso a čtyřku, tedy 5/15. Pokud přijde velká karta, eso bude mít hodnotu 1 a za těchto podmínek nemůžete překročit 21. Po zastavení je na řadě dealer, aby kartu vrátil, a pokud je méně než 17, musí si líznout další kartu. Nemůže se zastavit pod 17. Pokud překročí 21, nazývá se to "busta". Když je vaše ruka svázána s dealerovou, dostanete sázku zpět.

Rozhodnutí, která můžete učinit v Blackjacku

Jakmile obdržíte dvě karty, budete se muset rozhodnout. || angličtina 537

Iata optiunile pe care le poti alege:

  • Požádejte o knihu

Pokud se vám hodnota vašich knih nezdá dostatečná na to, abyste vyhráli, můžete požádat o jednu nebo více karet, dokud nedosáhnete 21 nebo poté, co ji překročíte.

  • Stop || vaší karty je 21 nebo méně.

Te poti opri cand vrei, pana cand valoarea totala al mainii tale este 21 sau mai mic.

  • Rozdělení (rozdělení)

Možnost "rozdělit" se objeví pouze tehdy, když máte dvě karty stejné hodnoty. Nedoporučuje se dělit pokaždé, ale když to uděláte, budete mít prakticky dvě ruce, ne jen jednu. Pokud máte dvě esa, doporučuje se je rozdělit, ale mějte na paměti, že za každou ze dvou vytvořených kombinací dostanete pouze jednu kartu, aniž byste mohli tragicky zahrát další kartu.

  • Dubleaza

Pokud se rozhodnete zdvojnásobit, obdržíte pouze jednu kartu a vklad se automaticky zdvojnásobí. Tento postup je poměrně riskantní, ale poměrně často používaný

  • Pojištění

Možnost je platná pouze v případě, že první kartou dealera je eso. Můžete si zajistit svou počáteční sázku, a pokud má dealer blackjack, dostanete své peníze zpět.

Nejvíce online sázkových kanceláří || hrát blackjack s živým dealerem. Vše je na dohled a vše závisí na vás, na vašich volbách. ofera aceasta posibilitate, de a juca blackjack cu dealer live. Totul este la vedere, iar totul depinde de tine, de alegerile tale.