"Gran Canaria" proti "Žluté ponorce"!

Las Palmas

thumb_58cb8e9214e27_1489735314.jpg
Toto je zajímavá hra z taktického hlediska. Oba týmy drží míč na hřišti a hrají pěkný fotbal, ale hosté jsou celkově pozitivnější a budou hrát ofenzivněji.

Strana Gran Canaria se zdá klidnější, pokud jde o týmy, které chtějí útočit. Nejúžasnější zápasy byly v této sezóně, jeden z nich přišel před Real Madrid právě na Santiago Bernabeu (3-3). Villarreal jim nedovolí vstoupit do svého prostoru velmi snadno a pro domácí, kteří nejsou v dobré kondici, by to mohl být problém.

Villarreal

thumb_58cb8ea3e52d5_1489735331.jpg
Vyhráli 5 z posledních 6 odehraných zápasů ve všech soutěžích, protože brání velmi dobře a ti, kdo je navštíví, myslí na vítězství.

Vypadnutí z evropských soutěží přimělo Žlutou ponorku soustředit se pouze na domácí šampionát. Klíčem k úspěchu je obrana, vstřelení 0,7 gólu na zápas v La Lize a nejlepší defenzivní rekord.

V posledních 6 venkovních zápasech inkasovali pouze jeden gól a je to skvělý rekord, vezmeme-li v úvahu, že byli před Sevillou, Realem Sociedad a Celtou Vigo.

Pravděpodobné týmy:

Las Palmas (4-3-3): Varas - Lopes, Bigas, Lemos, Simon – Viera, Mesa, Gomez – Jese, Boateng, Tana. Absenti: Castellano, Macedo, Montoro (nehoda).

Villarreal (4-4-2): Fernandez - Mario, Ruiz, Musacchio, Costa - Santos, Trigueros, Soriano, Soriano - Soldado, Bakambu. Nepřítomen: Asenjo, Cheryshev (zraněný).


Tip: Skóre obou týmů @ 1,70