Časté chyby při uzavírání sázek live

Live sázení může být rychlým zdrojem obohacení , ne každý, ale může přejít z předzápasového na živé sázení.
 
Samozřejmě, žádný online dům vám nezakazuje hrát live sázky, pouze abyste vstoupili do tohoto "refrénu", musíte mít určité kvality abyste měli šanci získat výhodu. Je to proto, že akce na sebe v mnoha případech rychle navazují, před podáním sázky musíte velmi dobře analyzovat situaci na hřišti (skóre).
 

5956a60c0be1d_1498850828.png
Zdroj fotografií: www.podbet.com
 
Pokud si na to nedáme pozor, rizika výběru sázky, která se ukáže jako neúspěšná, jsou poměrně vysoká. Ale to není jediný detail, který musíme mít na paměti, pokud chceme zvýšit své šance na výhru v sázce.
 

1. Pokud má tým v jednom bodě hry nižší podíl, nemusí to nutně znamenat, že je favoritem
 

Tento případ je častější ve sportech, jako je tenis, volejbal, basketbal a méně fotbal. Nejlépe je to vidět v tenise a dokonce i ve volejbale, kdy hráčský podíl klesá, jakmile dělá svou práci. To nás může zmást, zvláště pokud outsider, který dělal svou práci, převzal vedení na šachovnici (bez přestávky).
 
Také je možné, že favorit začne hru plaše, což umožní soupeři převzít vedení na šachovnici. Mnohokrát má outsider v tu chvíli nižší kurz na výhru a vy budete v pokušení vsadit si na tento kurz. Pouze v mnoha případechca favoritul sa aiba un inceput mai timid de partida, care sa-i permita adversarului preluarea conducerii pe tabela. De multe ori, in acele moment outsiderul are o cota mai mica la victorie, iar tu vei fii tentat sa plasezi un pariu pe acea cota. Doar ca in multe cazuri favorit pokračuje ve vedení hry ve druhém poločase / dalším setu, šance, že se outsider z této situace vrátí, je malá.
 

2. Nesázejte velké sázky, pokud nemáte pádný argument pro vaši volbu


Z touhy vyhrát co nejvíce v krátkém časovém úseku hledá mnoho z těch, kdo sázejí live, zápas, ve kterém má podle nich prognóza vysokých kurzů velkou šanci na úspěch. Pokud jste náhodou v pokušení zadat tip s kurzem vyšším než 2,00, řekněme před sázením, udělejte dobře a podívejte se na statistiky tyto týmy/hráče.
 
Pokud je statistika příznivá pro tip, který chcete umístit, můžete to udělat,, ale ne s příliš vysokým vkladem. Pokud naopak statistiky k onomu tipu nevedou, s největší pravděpodobností to nebude vítěz.

 
3. Nikdy nehrát recovery


Nejcennější radou, kterou můžete při uzavírání sázek, zejména živých, získat, je nehrát zotavení. Po prohrané sázce mějte čistou mysl a nepokoušejte se vsadit na další, která by po vyhrané sázce pokryla předchozí prohru, protože nemáte žádnou záruku, že vyhrajete, zásada, kterou se řídíte, je, že „to musí vyjít“.

Více o hraní recovery, ale také o tom, co dělat, abyste se tomu vyhnuli, najdete zde

 
Při sázení si musíte zvyknout na myšlenku prohry, ale také musíte vědět, kdy ten den přestat sázet. Pokud nebudete ovládat své pudy, dříve nebo později vám dojdou peníze. A obvykle k takovým situacím dochází dříve než později.
 

4. Před podáním sázky analyzujte statistiky týmu / hráče


V ideálním případě si před podáním sázky prostudujte co nejvíce statistik o týmech / hráčích, kteří se střetnou. To zvyšuje šance na výběr vítězné predikce. I když zápas probíhá, prohlížení statistik nezabere déle než dvě minuty. Pokud nevíte, kde získat statistiky, pomocí jednoduchého vyhledávání na Googlu pro daný zápas můžete mít před očima data, která chcete.
 

5. Nesázejte na týmy/hráče, o kterých jste neslyšeli, jen kvůli kurzům


Chybou mnoha uživatelů je ignorantské sázení. Pokud je tedy tým nebo hráč dobře známý a vy jste o svém soupeři neslyšeli, pravděpodobně budete v pokušení vsadit si na známého hráče. Říkáme „hráč“, protože takové případy jsou v tenise velmi časté, zejména na challengerových nebo ITF turnajích. Než vsadíte na známého hráče, shromážděte co nejvíce údajů o neznámém. Být v bezvědomí může vést k úzkosti.
 

6. Není vhodné sázet na zápas, pokud jej nemáte možnost sledovat živě


Posledním, ne však posledním bodem, který končí klišé, je možnost sledování zápasu, na který si chcete vsadit. Pokud hru sledujete, mnohem lépe si uvědomíte její průběh. Jsou situace, kdy výsledek neodráží realitu na hřišti v danou chvíli, takže sledování hry, na kterou máte v úmyslu vsadit, vám může ušetřit mnoho prohraných sázek.
 
Pokud máte před podáním živé sázky na paměti těchto 6 tipů, je velmi vysoká pravděpodobnost, že budete generovat zisk. Možná ne za den nebo dva, ale z dlouhodobého hlediska určitě zaznamenáte zlepšení.
 

Pokud dáváte přednost živému sázení, toto je ta správná online domovská stránka pro registraci